Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gracze na Switchu mają napotkać wszelkiego rodzaju usterki w grze Sonic Colors Ultimate

zdjęcie: Nintendo na żywo

Aktualizacja [Mon 6th Sep, 2021 05:30 BST]: Blind Squirrel Games i Sega of America Social Media Director dla Sonic the Hedgehog przyjęli uwagi i badają problemy:


oryginalny artykuł [Sun 5th Sep, 2021 17:00 BST]: Posiadacze Nintendo Switch, którzy kupili edycję „Digital Deluxe” firmy Ostateczne kolory dźwiękowe Masz napotkać wszelkiego rodzaju błędy uruchamiania – z pewnym ostrzeżeniem o potencjalnym ryzyku przejęcia.

Ponieważ fani dostali wersję na Switcha na początku tego tygodnia, Media społecznościowe są pełne skarg O tej konkretnej wersji. jak VGC Wyjaśnia, że ​​gracze podkreślili „poważnie wadliwe efekty wizualne”, postacie spadające przez scenę, miękkie blokady i awarie — a nawet dokonano porównań. dźwiękowy 06. Czasy ładowania też znacznie dłużej.

Być może najbardziej niepokojące są ostrzeżenia o ekranach wywołujących napady – które wyglądają trochę podobnie do tego, czym jesteśmy poprzednio widziałem W Square Enix Balan Wonderworld. Sega wydała łatkę na pierwszy dzień Ultimate, ale nie jest jeszcze jasne, czy rozwiązuje ona którykolwiek z problemów, które gracze najwyraźniej mieli z wersją Nintendo.

Warto zwrócić uwagę jak Niektóre Z tych plików do pobrania są zrzuty ekranu gry w akcji Zhakowany przełącznik i emulatoryUważa się, że inne materiały zostały zaczerpnięte bezpośrednio z wersji detalicznej. Niektóre z oryginalnych nagrań, które pojawiły się na powierzchni, nosiły tytuł:

Podczas naszego prywatnego czasu z Sonic Colors Ultimate na Switchu nie natknęliśmy się na żadne z tych usterek graficznych ani błędów.

Eurogamer Pokazuje, jak Sega pierwotnie wezwała Blind Squirrel Games do opracowania remastera Sonic Colors, a ostatnio deweloper znalazł się pod ostrzałem za nieprzyjęcie darmowego silnika Godot o otwartym kodzie źródłowym. Szybko zareagowała – przyznając się do błędu i obiecała naprawić problem w nadchodzącej łatce:

Fani Switcha wcześniej wyrażali swoje rozczarowanie wydaniem Sonic Colors Ultimate firmy Nintendo w lipcu, kiedy dowiedzieli się, że gra Ograniczony do 30 klatek na sekundę. Pełna wersja tego urządzenia zostanie uruchomiona w przyszłym tygodniu, 7 września.

Jak do tej pory znalazłeś Sonic Colors na Switchu? Czy napotkałeś któryś z tych problemów? Zagłosuj w naszej ankiecie i zostaw komentarz poniżej.

READ  Mody oskarżone o wydobywanie bitcoinów, wirus usunięty ze Steam