Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zabójczy film Netflixa trafia do pierwszej dziesiątki

Koncentracja Netflix na oryginalnych treściach okazała się skuteczna, ponieważ kolejny oryginalny film Netflix stał się jednym z najpopularniejszych tytułów dostępnych obecnie na platformie. Nowa tajemnica morderstwa w zabijać, lub w morderstwie W języku polskim zadebiutował na platformie we wtorek, 19 października, i szybko trafił do harmonogramów transmisji na Netflix, codziennie prezentując najpopularniejsze filmy i seriale platformy.

Na podstawie powieści Katarzyny Jacek, w zabijać W roli Magdy, gospodyni domowej i zapalonej czytelniczki kryminałów, występuje Anna Smolovic. Jej nudne i przyziemne życie zostaje wywrócone do góry nogami po odkryciu martwego ciała w jej osobliwym miasteczku. Rozpoczynając śledztwo w sprawie morderstwa kobiety, odkrywa głębokie tajemnice mieszkańców jej małego miasteczka. W dramacie obok Smolowika występują Paweł Domagata, Szymon Bobrowski i Piotr Adamczyk. Reżyseria Piotr Mularuk.

W ciągu tygodnia od debiutu na Netflixie w zabijać Cieszył się dobrą passą na 10 najlepszych listach transmisji. Chociaż film nie znalazł się jeszcze w pierwszej dziesiątce listy – nad którą obecnie dominuje zamknięte i keI, gra w kalmary, I Jesteś, oryginalny thriller, który niedawno rozpoczął swój trzeci sezon i jest obecnie najpopularniejszym tytułem na Netflix – w poniedziałek zajął 10. miejsce wśród filmów po 8 miejscu w niedzielę, chociaż od tego czasu spadł z rankingu. w morderstwie Wciąż ma 10 najlepszych hitów w innych krajach, w tym w Argentynie, gdzie zajmuje trzecie miejsce wśród filmów, oraz w Polsce, gdzie znajduje się na drugim miejscu, według FlexPatrol dane.

Pomimo globalnego sukcesu na platformie, w zabijać Niekoniecznie zdobywanie świetnych recenzji. Recenzja strony internetowej Bajty czasu wolnego Film przyznał trzy z pięciu gwiazdek za dubbing w zabijać „Spójrz na gatunek z pierwszej ręki” i jest to dobry zegarek na nudne dni. on zdecydowałsW międzyczasie powiedział, że film jest wart tagu „pomiń”, pisząc, że „należy podziwiać zwycięski występ Smolowika. w zabijać Jest w większości bezużyteczny”. Jednak większość respondentów Sonda na Twitterze Powiedział, że inni powinni przesyłać strumieniowo film, zamiast go pomijać.

READ  Global Anti-Piracy Alliance monitoruje cele w Polsce, na Węgrzech i w Bułgarii * TorrentFreak

w zabijać To tylko jeden tytuł na obszernej liście strumieniowej Netflix i Chills na Netflix. Ta kolekcja oferuje wybór najlepszych seriali i filmów do streamowania na platformie w sezonie Halloween. Listę można wyświetlić, klikając tutaj.