Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Billy Porter wybiera swój nadchodzący film „Obóz” na HBO Max

Zdobywca nagrody Emmy Billy Porter wyreżyseruje „Obóz” w programie telewizyjnym HBO Max i Warner Bros.

Film, w którym zagra także Porter, oparty jest na powieści Liv Rosen o tym samym tytule.

Według Deadline, „Camp” śledzi 16-letniego Randy’ego Kapplehoffa, który uwielbia spędzać lato na Camp Outland, obozie dla gejowskich nastolatków, gdzie spotyka swoich najlepszych przyjaciół.

Oficjalne streszczenie filmu brzmi: „To miejsce, w którym wchodzi na scenę w wielkim musicalu. I właśnie tam zakochuje się w Hudsonie Aaronsonie-Limie – który jest jedynym prostym facetem, który nawet nie wie, że Randy w ogóle nie gra Randy zmienia się latem jako Dale, pomarańczowo-męski i dostępny na rynku facet. zakochana w nim. Ale kiedy on i Hudson zbliżają się do siebie, Randy musi zadać sobie pytanie, jak bardzo chce zmienić się z miłości. I czy to naprawdę miłość, jeśli Hudson tak naprawdę nie wie, kim naprawdę jest? O powieści Rosena.

“Billy Porter, którego miałem szczęście znać od ponad 20 lat, jest idealnym reżyserem tej historii, która jest przezabawna i wzruszająca. Chciałbym, żeby taki film istniał, kiedy dorastałem. „Cieszę się, że teraz nam się uda” – powiedział Jenks.

Porter, także zdobywca nagrody Grammy i Tony, ma zadebiutować jako reżyser komediowym filmem bez tytułu dla Amazon Studios. Ostatnio widziano go jako cudowną matkę chrzestną w powieści aktorskiej Amazona „Kopciuszek” z Camilą Cabello w roli głównej.

(Ta historia nie została edytowana przez pracowników Devdiscourse i jest automatycznie generowana z udostępnionego kanału.)

READ  Ciekawostki o Pleiades Theatre Ohio