Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Yara Marine Technologies otwiera sklep w Polsce

Nowa siedziba będzie dostarczać gotowe produkty i wiatrownice, a także gotowe dystrybucje, takie jak naprawy wnętrz i modernizacje w ramach ekspansji firmy na zielone technologie. To kamień milowy, kiedy ktoś idzie do instalacji Marine Technologies.

– Wprowadzając nowe i nieznane technologie do przemysłu morskiego, doświadczamy, że możemy sami nadzorować i pokrywać niektóre instalacje, jeśli chcemy, aby lokalne instalacje i załogi były na właściwej drodze. Często wysyłamy naszych inżynierów do pomocy przy szczególnie trudnych zadaniach, a teraz możemy również wysłać nasz zespół instalacyjny ”- mówi Alexander Askeland, dyrektor ds. Technologii Yara Marine Technologies.

Na początek zespół instalacyjny skupi się na modyfikacjach, montażu, spawaniu i naprawach.

– Zwłaszcza w przypadku niewielkich ulepszeń istniejących narzędzi widzimy, że mały i wąski panel instalacyjny wnosi dużą wartość do naszych klientów, kontynuuje Askeland.

Nowa siedziba będzie dostarczać gotowe produkty i wiatrownice, a także gotowe dystrybucje, takie jak naprawy wnętrz i modernizacje w ramach ekspansji firmy na zielone technologie.

Nowa siedziba będzie dostarczać gotowe produkty i wiatrownice, a także gotowe dystrybucje, takie jak naprawy wnętrz i modernizacje w ramach ekspansji firmy na zielone technologie.

Poprawa usług i konsekwencji

Nowa lokalizacja będzie stanowić uzupełnienie dla dostawców Yara Marine w obszarze posprzedażowym firmy. Pomaga to w dalszym wzmocnieniu możliwości usługowych firmy i dodaniu wartości do jej długoterminowych kontraktów serwisowych.

– Nadzorujemy naprawy i konserwację, a jako uzupełnienie naszych preferowanych podwykonawców w celu doskonalenia naszych usług zdecydowaliśmy się na wykonanie ważnych napraw, takich jak spawanie. Celem jest zwiększenie naszych możliwości w zakresie nadzoru i kontroli, mówi Klaus Roth, szef działu obsługi klienta w Yarra Marine Technologies.

Gotowe rozwiązania

Armatorzy i operatorzy oczekują gotowych rozwiązań dla nowych technologii nieznanych pracownikom, a polski oddział jest cennym rozszerzeniem zdolności Yara Marine do spełnienia tego oczekiwania. Firma Yara Marine odkryła, że ​​wspieranie, nadzorowanie i inspekcja zespołu instalacyjnego prowadzi do mniejszego ryzyka i wzrostu wartości.

– Wiemy, jak wprowadzać i wdrażać technologie Green Sea. To nasza podstawowa umiejętność, którą rozwinęliśmy podczas naszej podróży służbowej do czyszczenia szorowania. Możliwość wprowadzania zmian za pomocą naszych wielu nowych produktów, takich jak Coastal Power, poza suchym dokiem. W takich przypadkach widzimy, że armatorzy preferują gotowe rozwiązania z wyczuciem i odpowiedzialnością. Nasza nowa polska placówka – oraz możliwości nadzoru i kontroli, które nam zapewnia – pozwalają nam wziąć pełną odpowiedzialność za te instalacje – kontynuuje Roth.

READ  Polska dostarczy ambulanse na Ukrainę - First News

Nowy sklep morski Yara znajduje się pod adresem Pudovlanich nr 17L, 80-298 Godansk.
Źródło: Yara Marine Technologies