Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wypełnij swój kalendarz letnimi wydarzeniami kulinarnymi – Chicago Magazine

Jest lato (wreszcie), co oznacza, że ​​czas na wspaniałe letnie imprezy kulinarne w Chicago. Kilka wydarzeń zostało odwołanych w ciągu ostatnich kilku lat, więc wspaniale jest móc wyjść prawie w każdy weekend i znaleźć coś fajnego do jedzenia, picia i robienia. Istnieje wiele oczywistych wpisów (m.in. Taste of Chicago i Chicago Gourmet), ale także wiele małych wydarzeń z unikalnymi ofertami. Oto niektóre z najlepszych.

Chicago Food Truck Festival, 25 czerwca i 26 czerwca

Jeśli jesteś fanem mobilnego jedzenia, to jest to wydarzenie dla Ciebie. Przez dwa dni w Pętli Południowej od 11 do 19 będzie gromadzić się ogromna grupa food trucków. Jest muzyka na żywo i napoje, i oczywiście jest wiele opcji jedzenia. Co najważniejsze, bilety są bezpłatne (chociaż musisz kupić własne jedzenie i alkohol). Istnieje również kilka różnych opcji VIP, które obejmują niektóre napoje. Bilety dostępne są tutaj.

James Beard Awards, 13 czerwca

Cóż, nie jest to tak dostępne, jak zbieranie ciężarówek z jedzeniem, ale jeśli jesteś fanem super jedzenia, może to być dla ciebie warte kasy. Największe wydarzenie w świecie kulinarnym odbywa się teraz w Chicago, a po dwóch latach przerwy impreza powraca, by osobiście wziąć udział w wydarzeniu na żywo. 13 czerwca w Lyric Opera możesz dołączyć do gwiazd kulinarnego świata, aby świętować poważne nagrody (i całkiem epickie afterparty). Bilety nie są tanie (wstęp na główne wydarzenie kosztuje 500 $), ale zawierają zarówno nagrody, jak i after party, które zawsze obejmuje naprawdę dobre jedzenie i napoje. Bilety są nadal dostępne.

Letnie Targi Chinatown, 30 i 31 lipca

Wiesz już, że Chinatown ma świetną scenę kulinarną, a na dwa dni w lipcu okolica zamienia się w gigantyczny festiwal uliczny z jedzeniem, piciem, rozrywką, paradami i nie tylko. Dokładny harmonogram nie został jeszcze opublikowany, ale Zdecydowanie warto umieścić to w swoim kalendarzu.

READ  ARR vs LUB Wynik na żywo Dream11 Prediction Skład Drużyny Polska Liga Siatkówki

Festiwal Smak Polonii, 2-5 września

Jeśli nie doświadczyłeś tego wydarzenia wcześniej, musisz – Chicago jest największym polskim miastem poza Polską, a ten festiwal jest dość ogromny, z wieloma teatrami muzycznymi i wieloma wystawcami. Oprócz całego jedzenia można obejrzeć procesję polskich rycerzy w tradycyjnych strojach, nauczyć się gotować polskie potrawy, wziąć udział w bezpłatnych degustacjach wódki i obejrzeć polskie filmy. Tegoroczny harmonogram jeszcze się nie pojawił, ale Więcej informacji tutaj.