Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Tak rozpoczęła się podróż Raja Kapoora od Spotboya do Ojca Chrzestnego

W filmach hindi było wielu takich aktorów, których postacie trafiały do ​​ludzkich serc, ale bardzo niewielu było aktorów, których historię i postacie przynieśli im ludzie. Na tej liście na pierwszy plan wysunęło się nazwisko aktora Raja Kapoora, nazywanego showmanem kina hindi. Dziś mija rocznica śmierci tego filaru kina indyjskiego. Raj Kapoor był odnoszącym sukcesy aktorem, reżyserem i producentem, od swoich wczesnych filmów po uderzające portrety historii miłosnych.

Mówi się, że każdy mały krok prowadzi człowieka do wspaniałego celu. W ten sam sposób artysta również przekuł swoje zmagania w triumf i stał się ojcem chrzestnym tego miasta. W 1935, w wieku jedenastu lat, zagrał Raja Kapoora w filmie Inquilab. W tym czasie pracował jako asystent w studiu Bombay Talkies. W wieku 17 lat Raj Kapoor rozpoczął pracę jako obserwator w wytwórni filmowej „Ranjeet Moviecom” i „Bombay Talkies”. Tymczasem ten aktor też musiał uderzyć.

Daj nam znać, że w 1947 roku aktor Raj Kapoor rozpoczął karierę z Neelkamalem u boku Madhubali, gdzie pracował w wielu filmach, takich jak Aag, Barsaat, Awara, Boot Polish, Shree 420 i Jagte Raho. Poza tym udało mu się również ugruntować swoje imię, reżyserując filmy takie jak Aag, Barsaat, Awara, Shree 420, Sangam i Mera Naam Joker. Aktor zmarł na atak serca 2 czerwca 1988 roku w Delhi. Raj Kapoor okazał się kamieniem milowym w historii kina hindi, który nauczył się wielu ras i nauczy się aktorstwa jej śladami.

Siostra Kajala pokazuje przebłyski swojego syna

Złamane śmiercią KK te słynne aktorki powiedziały, że życie może zabić takie mroczne żarty…”

Nie tylko KK, te 5 słynnych gwiazd zmarło wcześnie na atak serca