Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wygląda na to, że reklama firmy Logitech pokazuje konsolę Xbox Series X w kolorze białym

Wygląda na to, że reklama firmy Logitech pokazuje konsolę Xbox Series X w kolorze białym

Xbox Series X został zauważony na biało w nowej reklamie Logitecha, ale nie jest jasne, czy jest to oficjalna ścieżka kolorów.

Monitorowana konsola VGCw tle reklamy dla Astro A30 Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Ale nie była promowana nigdzie indziej.

Sama scena przedstawia kilka konsol i urządzeń peryferyjnych leżących na półkach… ale nie jest jasne, czy jest to rzeczywista wersja konsoli, czy tylko niestandardowa wersja tej reklamy.

Po prawej stronie modelu pojawia się biała reklama Xbox Series X firmy Logitech. (Źródło zdjęcia: Logitech)

W przeciwieństwie do edycji specjalnych, takich jak Halo Infinite Xbox Series X, seria X była dostępna tylko w kolorze czarnym od czasu premiery w listopadzie 2020 r.

Jednak biały (lub dwukolorowy) styl niedawno wydanej konsoli Xbox Elite Series 2 może wskazywać, że nadchodzi biała konsola Xbox… lub po prostu wygląda tak samo, niezależnie od tego, czy grasz na Xbox Series X, czy S. wygląd konsoli Biały kołnierzyk w nowej reklamie Logitecha jest intrygujący.

Skontaktowaliśmy się z firmą Microsoft, aby uzyskać więcej informacji.

Nowa konsola Xbox Elite Series 2 Core wydana wraz z aktualizacją Xbox Series X | S września, który dodał nową funkcję do tej konsoli. Możesz teraz zmienić kolor logo Xbox, a także zmienić odcień i nasycenie.

Gdzie indziej, Logitech G Cloud Gaming Handheld, konkurent Logitech Steam Deck, zostanie wprowadzony na rynek w październiku przyszłego roku w cenie zaledwie 349 USD.

G Cloud Gaming Handheld korzysta z systemu Android 11 i jest dostarczany z preinstalowanym sklepem Google Play. Sprzedawany jako pierwsze dedykowane gry w chmurze, może korzystać z Xbox Cloud Gaming i GeForce Now, a także może instalować dodatkowe aplikacje za pośrednictwem sklepu Google Play, w tym aplikacje do zdalnego odtwarzania i przesyłania strumieniowego wideo.

Chcesz przeczytać więcej o Xbox Series X | S? Zapoznaj się z nową wrześniową aktualizacją konsoli Xbox oraz szczegółowymi informacjami na temat nowej funkcji redukcji szumów.

READ  Remake Prince of Persia: Piaski Czasu powraca do fazy koncepcyjnej po pełnym restarcie

Ryan Liston jest dziennikarzem rozrywkowym i krytykiem filmowym dla IGN. możesz to śledzić Świergot.