Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Destiny 2 na urządzeniach mobilnych wygląda na bardziej prawdopodobne po nowych patentach Bungie

Destiny 2 na urządzeniach mobilnych wygląda na bardziej prawdopodobne po nowych patentach Bungie

Po raz pierwszy usłyszeliśmy słowo o Gra mobilna Destiny Cały rok temu, kiedy oferta pracy Bungie wskazywała, że ​​taki projekt jest w toku. Teraz ujawniono więcej dowodów i jest bardzo prawdopodobne, że w przyszłości będziemy w stanie utrzymać los we własnych rękach.

Opublikuj grę Odkryłem zestaw sześciu patentów zgłoszonych przez Bungie na początku tego roku, ale dopiero niedawno opublikowanych. Jak widać na przykładowym obrazku poniżej, patenty dotyczą sterowania ekranem dotykowym. W stosie patentów pojawiają się również gesty automatycznego celowania i przesuwania. Dodatkowo wydaje się, że istnieje opcja przesyłania rozgrywki na pobliski ekran podczas sterowania nią z urządzenia mobilnego. Jeśli jesteś w domu, sensowne byłoby włączenie komputera lub konsoli i granie w tym momencie, ale wybieranie gier mobilnych byłoby dobrym wyborem podczas podróży.

Obraz za pośrednictwem Patentscope

Wraz z koncepcjami mobilnego sterowania i transmisji, Bungie również się rozwija Nowy przenośny silnik gier. Ogłoszenie pracy inżyniera platformy mobilnej mówiło w kwietniu, że studio szukało „dostępu do graczy na urządzeniach z systemem iOS i Android”. Destiny 2 ma już popularną aplikację towarzyszącą, ale oznacza to coś zupełnie innego – coś, co będzie konieczne, aby samo Destiny działało na urządzeniach mobilnych.

W Bungie jest więcej prac poza treściami mobilnymi. Lista innych miejsc pracy wskazuje, że studio było zbyt Opracowanie gry „Esports z perspektywy trzeciej osoby”, coś innego niż los. Wcześniej studio zatrudniło reżysera animacji League of Legends, Dericka Tsaia, aby stać się kreatywnym Filmy i programy telewizyjne Destiny. To wszystko jest częścią planu Bungie, aby rozszerzyć uniwersum Destiny poza same gry.

Ale jeśli chodzi o gry, kolejnym rozszerzeniem, które pojawi się w Destiny 2, jest Lightfall, który wystarczy Wyślij graczy do Neptuna I niech ćwiczą Nowe moce pasm. Lightfall został uruchomiony 28 lutego 2023 roku.

READ  Wydajność gry Cities: Skylines 2 „nie spełniła oczekiwanego przez nas standardu” – przyznał Paradox przed premierą