Fitbit miał pracowite kilka miesięcy. Nawet jeśli od tego czasu firma wprowadziła na rynek jakikolwiek ważny produkt Sense i Versa 3 pojawiły się na sklepowych półkach Jesienią ubiegłego roku wiele się zmieniło w tym krótkim czasie. W listopadzie zeszłego roku jej urządzenie do noszenia W końcu otrzymuje wsparcie swojego asystenta, Krok możliwy dzięki Przejęcie firmy przez Google. Regulatorzy ponownie zatwierdzili umowę w styczniu, a teraz Fitbit może być gotowy do uruchomienia jednego z pierwszych trackerów po jego przejęciu. Jeśli spodziewasz się jakiegoś high-endowego smartwatcha, przygotuj się na rozczarowanie.

Najnowsze urządzenia do noszenia Fitbit są zbudowane z najlepszych materiałów budowlanych, według wycieku tłumacza z WinFuture. Najnowszym dodatkiem do linii zorientowanej na fitness jest włączenie złotego i platynowego metalu do ciała otaczającego tracker, który poza tym przypomina Inspire 2 z zeszłego lata. Licząc na wyświetlaczu OLED, pulsometrze i śledzeniu snu, Luxe wydaje się być bardzo standardowym urządzeniem z naciskiem na design. Jeśli błyszczące złote i platynowe wzory nie zrobią tego za Ciebie, dostępna jest również czarna wersja standardowa.

Biorąc pod uwagę, że jest to dalekie od „przyszłości” urządzeń do noszenia, naprawdę musimy znać oczekiwaną cenę Fitbit dla Luxe, zanim będziemy mogli dokonać oceny. Podczas gdy rzeczywisty projekt krzyczy w średnim zakresie, skupienie się na materiałach „premium” może pod względem kosztów podnieść ten tracker, bliżej Sense lub Versa 3. Niezależnie od tego, czy jest to warte metalicznej farby wokół tarczy zegarka, czy nie, masz ale jeśli szukasz efektownego monitora fitness do spożycia tego lata, Twój czas, by zabłysnąć, może być tuż za rogiem.