Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Po raz pierwszy The Elder Scrolls Online pozwoli graczom zdobyć przedmioty ze skrzynek z łupami bez płacenia prawdziwymi pieniędzmi

The Elder Scrolls Online wkrótce umożliwi graczom zdobywanie przedmiotów ze skrzynek z łupami bez płacenia prawdziwymi pieniędzmi.

Nowy system Endeavors, który pojawi się jako część 30.aktualizacji i zostanie uruchomiony w połowie czerwca, jest darmowym dodatkiem do podstawowej gry Elder Scrolls Online, do której mają dostęp wszyscy gracze.

The Elder Scrolls Online: Blackwood – Wszystkie drogi prowadzą do Deadlands

Zadania to nowe codzienne i cotygodniowe misje, które zapewniają różne nagrody, takie jak złoto lub doświadczenie, a także nową monetę o nazwie Pieczęcie Starań.

Następnie możesz użyć Pieczęci Starań, aby kupić dowolne elementy Crown Crate aktualnie dostępne w grze. (Crown Crates to nazwa skrzynek z łupami w The Elder Scrolls Online.)

Elementy skrzynek z łupami obejmują mikstury, zwoje PD, zwierzaki, kosmetyki, a nawet rzadkie stojaki.

Dodanie nowego systemu Endeavors oznacza, że ​​po raz pierwszy w The Elder Scrolls Online gracze będą mogli zdobyć te przedmioty poprzez rozgrywkę, a także grę w skrzynię z łupami w prawdziwym świecie.

Uwaga: jeśli w aktualnie dostępnych skrzynkach z łupami nie ma niczego konkretnego, czego potrzebujesz, możesz zapisać i kontynuować zdobywanie pieczęci bez kary lub obawy o zresetowanie. Tak więc, kiedy jest następny sezon skrzyń lub pojawia się następny zestaw skrzyń i zobaczysz coś, czego chcesz, możesz być gotowy, aby to kupić.

W ostatnim wydarzeniu zapowiadającym nadchodzący rozdział Blackwood, Rich Lambert, dyrektor kreatywny w Zenimax Online Studios, opisał system Endeavors jako „naprawdę ekscytujący”.

„Pomyśleliśmy, że to bardzo dobry dodatek do gry, ponieważ pasuje do naszego ogólnego motta. Gracze mogą mieć odpowiedniki w grze lub sposób na dostęp do wszystkiego, co sprzedajemy w Crown Store”.

Eurogamer News Obsada: Tak bardzo potrzebne ulepszenia PS5

Dlaczego teraz dodajesz ten system Endeavors do gry? Niektórzy gracze zwrócili uwagę Zasady dotyczące skrzynek z łupami firmy Microsoft Xbox Game StudiosKtóry stwierdza:

READ  Straszny horror Marta nie żyje ocenzurowana na PS5 i PS4

„Przedmioty w skrzynkach z łupami zawsze można wygrać poprzez grę. Wszystkie przedmioty dostępne w płatnych skrzynkach z łupami w naszych grach będą również dostępne w ramach nieopłaconej okazji w grze (tj. Chrupania)”.

Zdecydowanie, Microsoft niedawno zakończył przejęcie firmy Bethesda za 7,5 miliarda dolarów, Który obsługuje grę The Elder Scrolls Online. Endeavors dostosowuje ESO do nowych zasad dotyczących funduszy łupów firm macierzystych.

To mile widziany dodatek, ale pytania pozostają. Gracze zastanawiają się nad staraniami i ile będą kosztować wybrane przedmioty. Czy gracze mogą być zmuszeni do całotygodniowej pracy, aby kupić wybrane kosmetyki bez wydawania prawdziwych pieniędzy?