Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Emily wyjechała

społeczny Walczy Symulacja mediów Odległe Emily <3 Oficjalnie wypuścił jakiś dramat dla nastolatków, w którym możesz żyć. Podobnie jak poprzednie gry Emily Is Away, przenosi Cię z powrotem do czasów, gdy media społecznościowe minęły. Tym razem to Facebook około 2008 roku, kiedy będziesz poruszać się po próbach i udrękach ostatniego roku, wysyłając wiadomości „Facenook”, posty na ścianie, żarty, listy odtwarzania i nie tylko. To doskonały wypoczynek. Czy jest tu ciepło, czy naprawdę się pocę, rozmawiając z fałszywymi przyjaciółmi?

Emily Is Away <3 powoduje wyświetlenie okna przeglądarki, które może być znane moim kolegom nastolatkom w 2008 roku. Zaczniesz prosić o przyjaźń znajomego Mat, rozmawiając z Tobą na Facenook Messenger, określając swój pierwszy status, dowiedz się, jak pisać na ścianie i zdobądź ślady na zdjęciach. Pomiędzy wybieraniem odpowiedzi na pytania Mat przez Messengera możesz klikać profile innych swoich znajomych, Evelyn, Emily itp.

Nie grałem w poprzednie gry Emily Is Away, mimo że zajmuje drugie miejsce na liście RPS Najlepsze powieści wizualne na PC. Dla każdego, kto zna przeszłe historie, Emily i Evelyn nie rozmawiają już, dołączając do Facenook. Tego samego wieczoru organizują letnie imprezy i jestem prawie pewien, że nie będzie to źródłem dramatu, gdy zacznie się szkoła.

Po skonfigurowaniu profilu moja pierwsza rozmowa z Mattem polega na tym, że załatwiam rozmowę między nim a jego dziewczyną Kelly na temat 3OH3 –Pamiętasz jednego. Powiedziałem Mattowi, że to dobra piosenka – co najwyraźniej było jego stroną kontrowersji – a potem Kelly wysłał mi zaproszenie do znajomych, które brzmiało: „Hej Julio! Nie mogę uwierzyć, że też lubisz 3OH3!”. O mój Boże, doprowadziłeś ją do szaleństwa, prawda? Matt powiedział, że przygotowuje dla niej playlistę, ponieważ się pokłócili. Czekaj, czy żartuję z chłopakiem Kylie, kiedy się kłócą, czy jesteśmy tylko przyjaciółmi?

READ  2023 Porsche 911 Dakar (992) | wideo PH

Zagruntowałem Emily Is Away <3 wystarczająco długo, aby mieć esencję, ponieważ jestem naprawdę pewien, że jest to doświadczenie, które z łatwością przejdzie przez kieliszek wina. Znam te nastolatki i ich nadmierne używanie dodatkowych liter i wykrzykników tylko po to, by udowodnić, jak dobrze się z tym czują.

Żałuję, że nie żartowałem sobie z pocenia się, wybierając, co powiedzieć. Radzę sobie z przerażającymi grami, ale to szczególny rodzaj horroru.

Szybka wskazówka dla tych, którzy nie chcą naciskać klawiszy klawiatury, aby ich posty były wpisywane na ekranie, sprawdź menu ustawień w prawym górnym rogu. Możesz przełączyć swoje posty i wiadomości na pisanie automatyczne po ich wybraniu.

Jeśli jesteś wykonany z twardszych materiałów niż ja, możesz znaleźć Emily Is Away <3 Na Steamie I Swędzenie Za 7,19 GBP / 8,19 EUR / 9,99 USD.