Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wydarzenie Apple – tak jak to się stało: ujawniono iPhone 14 Pro, nowe AirPods i Watch Ultra

Wydarzenie Apple – tak jak to się stało: ujawniono iPhone 14 Pro, nowe AirPods i Watch Ultra

Apple zorganizowało swoje największe wydarzenie roku, ogłaszając najnowszą wersję jednego ze swoich najpopularniejszych produktów.

Firma zorganizowała wydarzenie na żywo, aby pochwalić się nową serią iPhone’ów 14, zmodyfikowanymi zegarkami Apple, a nawet nową aktualizacją swoich AirPods.

Były cztery nowe iPhone’y 14: mała, duża wersja Pro i wersja non-Pro. Apple wprowadził również nowy „wytrzymały” lub „Ultra” Apple Watch.

Zaczęło się o godzinie 10.00 czasu pacyficznego (18.00 GMT) w środę, 7 września, kiedy prezes Apple, Tim Cook, przedstawił postępowanie z nagranym wcześniej klipem z kampusu Apple Park.

Media zostały zaproszone na to wydarzenie po raz pierwszy od czasu pandemii. W ostatnich wydaniach firma Apple zaprezentowała swoje nowe produkty w oszałamiających i ekscytujących produkcjach na żywo z efektami specjalnymi.

Tutaj możesz śledzić wszystkie wiadomości i aktualizacje z wydarzenia.

1662577309

Wydarzenie Apple – na żywo: wszystko, co Apple ogłosił

Mamy historie dotyczące wszystkich najważniejszych ogłoszeń z dzisiejszego wydarzenia Apple. Możesz to wszystko przeczytać tutaj:

1662373599

Cześć i witaj…

… Dla mnie niezależnyRelacja na żywo z premiery Apple iPhone, w środę.

Spodziewamy się nie jednego, a czterech iPhone’ów 14 (duża i mała wersja zarówno dla telefonów Pro, jak i non-Pro), a także nowych zegarków Apple Watch (w sumie pięciu). Poza tym może być też więcej, jak na przykład nowe AirPods Pro.

1662375475

Nadchodzą AirPods Pro 2?

Jedną z plotek, która pojawiła się ostatnio, jest to, że podczas wydarzenia iPhone’a pojawią się również nowe AirPods Pro. Oczekuje się, że wprowadzi niewielkie zmiany zewnętrzne, ale wprowadzi nowy procesor i bezprzewodowe standardy audio, które mogą zapewnić wysokiej jakości słuchanie, zgodnie z plotkami.

Pełny raport możesz przeczytać tutaj.

READ  Nowy Lords of the Fallen dąży do ogromnego sukcesu Elden Ring
1662375593

Nowy ekran iPhone’a 14 Pro – a co nowego na nim umieścić?

Zawsze krążyły pogłoski, że Apple radykalnie zmienia wyświetlacz w iPhonie 14 Pro: wprowadzając zawsze włączony wyświetlacz, pozbywając się „wycięcia” na górze i zastępując go znacznie mniejszym wycięciem.

Teraz dowiemy się więcej o tym, jak to działa. Nowy raport pozwoli na wprowadzenie prawidłowego odczytu baterii, a także innych zmian na ekranie blokady.

O tym wszystkim możesz przeczytać tu.

1662375687

Wszystko, co wiemy o iPhonie 14 i 14 Pro

Oto wszystko, co wiemy o nadchodzących iPhone’ach, przed wielkim ogłoszeniem Apple w środę.

1662375729

Czego oczekujesz od wydarzenia Apple

To wszystko, czego oczekujemy na środowe wydarzenie. Obejmuje to również rzeczy, których nie spodziewalibyśmy się, ale mogą to być: iPady, komputery Mac, rzeczywistość rozszerzona i inne.

1662375814

Co Apple ogłosi na następnym wydarzeniu?

Być może dzieli nas zaledwie kilka dni od wrześniowego wydarzenia. Ale prawdopodobnie pojawi się ponownie w październiku — i oto wszystko, czego możemy się po nim spodziewać, w tym iPady i komputery Mac.

1662467989

Jak oglądać w domu

Oto wszystkie szczegóły, które musisz obejrzeć w domu – na YouTube lub w witrynie i usługach Apple. Kiedyś to utrudniało, ale już nie tak bardzo.

(Wielką niewiadomą jest to, co zrobi transmisja na żywo Przypomina Czy Apple utrzyma atrakcyjną i elegancką produkcję minionych wydarzeń, czy też powróci do wystawiania kadry kierowniczej na scenie, na żywo i bez efektów specjalnych? Wyobrażam sobie kilka z nich. Ale dowiemy się jutro.)

1662539278

Witamy w dniu wydarzenia…

Pod koniec dnia dowiemy się dokładnie, co Apple ma do zaoferowania nowym i starym klientom iPhone’a. * Za około osiem godzin Tim Cook i jego koledzy z kadry kierowniczej wyjdą na scenę, aby zaprezentować nowe telefony, zegarki Apple i nie tylko.

* Wiemy prawie, co zostanie ogłoszone, ale nie wiemy o szczegółach. Wszystkie informacje, które posiadamy, znajdziesz tutaj.

1662540379

„Apple Watch Pro” mógł wycieknąć na nowych zdjęciach

Jedną z wielkich rzeczy oczekiwanych i nieznanych dzisiaj jest wprowadzenie „Apple Watch Pro”. Wydaje się bardzo prawdopodobne, że ten dzień nadejdzie – ale nikt nie wie dokładnie, jaką może przybrać formę. Plotki mówią, że będzie większy, może być bardziej wytrzymały i może mieć dodatkowe funkcje, takie jak dodatkowy przycisk.

Teraz to, co wydaje się być ujawnionymi obrazami przypadków, sugeruje, że rzeczywiście będą one dość duże. Nowe zdjęcia pokazują, co ma być okładką nowego urządzenia, w porównaniu z obecnymi i nowymi zegarkami Apple.