Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nintendo ujawniło mapę świata Splatoon 3

Nintendo ujawniło mapę świata Splatoon 3

Zdjęcie: Nintendo

W najnowszej wersji NintendoZapytaj programistęoficjalna mapa świata dla Spluton 3 został wykryty.

Inklingowie i Octolingowie zawsze zastanawiali się, jak świat Splatoon pasuje do siebie, więc ta mapa powinna pomóc. Możesz zobaczyć wszelkiego rodzaju zabytki, takie jak Splatsville, Inkopolis Bay, kąpieliska łososiowe i wiele więcej! Spójrz poniżej:

Mapa świata Splatoon3
obrazek: Nintendo / Wszędzie Nintendo

Reżyser gry Splatoon 3, Shintaro Sato, wyjaśnia, w jaki sposób ta mapa została stworzona, aby zapewnić poczucie odległości między trzema miastami (Inkopolis Plaza, Inkopolis Square i Splatsville). Jej kolega reżyser, Sita Inoue, podał więcej szczegółów na temat geografii mapy:

„Jak widać, zarówno Inkopolis Plaza pod adresem I, jak i Inkopolis Plaza pod adresem II znajdują się w sercu miasta, które są tak samo od siebie oddalone, jak tokijska stacja Shibuya i stacja Harajuku w pociągu w Tokio. Pod względem odległości, jest to około 1,2 kilometra (około 0,75 mili). Mając to na uwadze, dyskutowaliśmy o tym, jak chcieliśmy, aby Splattsville znajdowało się w obszarze oddalonym od lokacji z poprzednich dwóch tytułów i w zupełnie innym klimacie. Stworzyliśmy mapę w ten sposób, abyśmy mogli rozwijać grę ze zrozumieniem odległości geograficznych”.

A więc jesteś – w końcu mamy wyobrażenie o tym, jak świat Splatoon pasuje do siebie. Co myślisz o tej mapie? Czy zauważyłeś coś jeszcze? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Jeden z fanów twierdzi, że Palworld ukrywa w swoim kodzie znajomo wyglądające, niewydane jeszcze stworzenie Pal