Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wycieki Sonic Collection w Internecie • Eurogamer.net

Przeciek pochodzi z tego samego sprzedawcy, który przewyższa remaster Sonic Colours …

Wygląda na to, że francuski sprzedawca ujawnił „unijną wersję” Sonic Collection na PlayStation 4.

To ta sama firma, która mogła to prześcignąć Remaster Sonic Colors kilka tygodni temubardzo.

Witryna francuska Sugamily Szczyci się tym, że nie ma twardej okładki ani daty premiery, a teraz wymienia tylko grę jako pojawiającą się na PS4 „wkrótce”. Chociaż można to umieścić tylko w kategorii gigantycznego wiadra z solą, wiemy, że Sega jest obecnie zajęta świętowaniem 30-lecia Sonica, więc oferta gier jest zdecydowanie możliwa (dzięki, VGC). Skontaktowaliśmy się z firmą Sega w celu uzyskania komentarza i poinformujemy o tym, gdy otrzymamy odpowiedź.

Zaliczka w tym miesiącu, Sega oficjalnie ogłosiła brakujący werdykt Na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, S i Xbox One – Ale nie było ani słowa z wersji na PC.

Jednak eagle-eyed gracze zauważyli, że wyskakująca kontynuacja Yakuza została krótko wymieniona jako pojawiająca się na PC na oficjalnej stronie odliczania, a nawet po usunięciu ze strony odniesienia do wersji na PC fani odkryli odniesienie do logo Steam. w kodzie źródłowym. Brakuje również witryny Judgement.

Jednak Sega później potwierdziła, że ​​naciska, że ​​Lost Judgment „zostanie ogłoszony na PlayStation 5, Xbox Series X | S, PlayStation 4 i Xbox One. Sega nie planuje obecnie przenieść Lost Judgment na PC.”

READ  Koszmar na ulicy Zuckerberga? Facebook chce mieć pewność, że masz odpowiednich przyjaciół dzięki funkcji „sąsiedztwa” - RT USA News