Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyciek specyfikacji OnePlus 12 ujawnia ogromną baterię

Wyciek specyfikacji OnePlus 12 ujawnia ogromną baterię

Kilka dni temu usłyszeliśmy, że OnePlus 12 wyląduje w grudniu, a dziś możemy zacząć odliczać do tego momentu, ponieważ nowa plotka ujawniła wszystkie jego najważniejsze specyfikacje. Chociaż jest to z pewnością iteracyjna aktualizacja w stosunku do OnePlus 11, niektóre z tych iteracji są dość duże – na przykład pojemność baterii, ale także obecność pierwszego teleobiektywu peryskopowego na urządzeniu OnePlus.

Więc kopmy głębiej. Według zwykle wiarygodnych źródeł, OnePlus 12 będzie wyposażony w 6,7-calowy ekran dotykowy QHD+ LTPO AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Na czele będzie nadchodzący Snapdragon 8 Gen 3 firmy Qualcomm, który ma zostać zaprezentowany w październiku. Uzupełnieniem jest do 16 GB pamięci RAM LPDDR5X i 256 GB pamięci masowej UFS 4.0.

System potrójnego aparatu z tyłu składa się z głównego aparatu 50 MP, ultraszerokokątnego aparatu 50 MP i teleobiektywu 64 MP. Co dziwne, dzisiejsza plotka głosi, że będzie to możliwe tylko z 3-krotnym zoomem optycznym, ale jak dotąd widzieliśmy tylko lornetki 5x i 10x, więc będziemy musieli wziąć to z większą dawką soli niż zwykle.

W każdym razie, idąc dalej, aparat do selfie będzie miał 32 MP, a oprogramowanie to oczywiście OxygenOS 14 na Androidzie 14. Suwak powiadomień nadal tam jest, podobnie jak czujnik odcisków palców na wyświetlaczu.

OnePlus 12 będzie pakować ogromną baterię 5400 mAh, obsługiwać szybkie ładowanie przewodowe 100 W i szybkie ładowanie bezprzewodowe 50 W, i nadal będzie miał ładowarkę w pudełku. Podsumowując, zapowiada się całkiem niezły kandydat na przyszły rok.

źródło

READ  Próbowałem zagrać w duecie z „Pozwól mi ją solo” na Elden Rings i to się nie powiodło