Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wycieczka pomocowa do Polski „bolesna”

Wycieczka pomocowa do Polski „bolesna”

Hugh Flynn został sfilmowany, jak uzupełniał paliwo, zanim wyjechał z mot z dostawami ciężarówek dla ukraińskich uchodźców.

Moderator, który przez weekend był świadkiem tego, co Ukraińcy robili w recepcji/centrum dystrybucji na granicy polsko-ukraińskiej, określił to jako „bolesne”.

Hugh Flynn, dyrektor zarządzający Flynn RoadFreight, podróżował w ramach konwoju ponad 2300 km irlandzkich ciężarówek w ciągu pięciu dni, docierając 25 km od granicy z Ukrainą przy temperaturze -8 w Przemyślu wczesnym rankiem w sobotę.

„To było bolesne doświadczenie zobaczyć, co robią Ukraińcy” – powiedział we wtorek Westmeath Independent, w drodze do domu 50 km od Berlina.

Dodał, że widząc około 1500 kobiet i dzieci w ośrodku, widząc ich życie na wózku inwalidzkim, duży wpływ miała niewiedza, gdzie się znajdują.

Mimo warunków chwalił Polaków za to, że są „bardzo akceptowani” i „spełniają swoją część” wobec dużej liczby Ukraińców, dając im gorące jedzenie i pościel, zanim wielu pojedzie gdzie indziej. Cele.

Hugh, który ma wrócić do domu w piątek, powiedział, że firma przywiezie do Polski kolejny ładunek towarów w ciągu tygodnia i przyjmie darowizny, gdy wróci. Zaktualizowana lista niezbędnych rzeczy zostanie wkrótce opublikowana na ich stronach w mediach społecznościowych.

„Doceniamy hojność ludzi, ale muszą oni mocno wierzyć, że to, co przekazują, jest potrzebne w terenie” – podkreślił. „Przyjmiemy więcej darowizn, ale powinno to być potrzebne” – dodał, dodając, że każda firma, która oferuje darowizny lub oferuje towary na podstawie ceny, jest bardzo mile widziana i może zorganizować wysyłkę tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne.

READ  Broni tytułu UFC „Prince of Sis”