Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wybór Nintendo Life eShop – kwiecień 2022

Wybór Nintendo Life eShop – kwiecień 2022

Rok szybko mija, przełącznik był stosunkowo Zajęty pod względem głównych wydań. Jednak w eShopie kwiecień okazał się kolejnym miesiącem wypełnionym wieloma prestiżowymi sklepami i wspaniałymi nowymi grami. Po raz kolejny nadszedł czas, aby spróbować wybrać najlepsze z nich z ostatniego miesiąca.

Te nagrody mają na celu uczczenie tego, co najlepsze w cyfrowym sklepie Nintendo, i dają trochę miłości i uwagi do gier, które można łatwo przeoczyć w rosnącej bibliotece pobierania Switcha. Należy zauważyć, że skupiamy się na grach tylko do pobrania, a nie na pobraniach detalicznych, DLC itp.

Więc zacznijmy. Oto najlepsze gry Switch eShop z kwietnia 2022 roku!

Szanowni:

Chociaż te tytuły nie znalazły się w naszej trójce najlepszych w tym miesiącu, nadal warto je sprawdzić:

Hama Gotta: Dark Wagon (Switch eShop)Hama Gotta: Dark Wagon (Switch eShop)

wydawca: 8-4 / Deweloper: od dawna

Data wydania: 14 kwietnia 2022 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 14 kwietnia 2022 (Wielka Brytania/UE)

muszę hama To była super fajna gra na 3DS, którą kochaliśmy, i okazuje się Hama Gotta: Rydwan ciemności To bardzo fajna gra, którą uwielbiamy na Switchu. Nic dziwnego!

Ten tytuł studia deweloperskiego „Ancient” oferuje fragment z strategiczny chaos poprzez jej kampanię. Łączy w sobie obronę wieży i akcję, z którymi możesz walczyć samodzielnie lub w lokalnej współpracy ze znajomymi. Rozgrywka jest całkiem przyjemna, ale potęgowana przez ostre poczucie humoru i doskonałą prezentację w stylu vintage.

Nie śpij na tym, upewnij się, że Sprawdź naszą recenzję, aby uzyskać pełny opis.

Stanley's Tale: Ultra Deluxe (Przełącz eShop)Stanley's Tale: Ultra Deluxe (Przełącz eShop)

wydawca: wrony wrony wrony / Deweloper: wrony wrony wrony

Data wydania: 27 kwietnia 2022 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 27 kwietnia 2022 (Wielka Brytania/UE)

Szczególnie popularna gra indie trafiła na Switcha pod koniec kwietnia, ale i tak zdobyła srebrny medal.

Jak mam wyjaśnić Przysłowie Stanleya. Wasza Wysokość. Eee… cóż, jeśli chodzi o Data Zaczęło się od wersji, która była bardzo popularna i została przekształcona w pełną grę, i lat Później tutaj na Switchu. Cieszę się, że działa tak dobrze, ma mnóstwo nowych treści i nadal jest tak wspaniały i zapada w pamięć, jak wtedy, gdy został pierwotnie wydany.

READ  Jak Samsung Galaxy S24 Ultra na zawsze zmieni smartfony

Możesz przeczytać Alexa… wycieczka z grą Nasza recenzja.

Nikt nie ratuje świata (Przełącz eShop)Nikt nie ratuje świata (Przełącz eShop)

wydawca: Studia z drinkami / Deweloper: Studia z drinkami

Data wydania: 14 kwietnia 2022 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 14 kwietnia 2022 (Wielka Brytania/UE)

Zwycięzcą tego miesiąca jest Nikt nie ratuje światanajnowszy tytuł od fajnego Drinkbox Studios (które możesz znać Guacamelli 1 i 2zarówno na Switchu).

Tym razem studio wprowadziło odgórną grę RPG akcji, a jednym z jej wielu atutów jest swoboda i kreatywność, które pozwalają graczowi ją ćwiczyć. Masz możliwość przekształcania się w różne typy postaci, a istnieją umiejętności i mechanika zdobywania poziomów, które pozwalają ci znaleźć sposób na grę i postęp. Jak zwykle z deweloperem, gra ma świetny styl graficzny i dużo humoru. Zostawimy ostatnie słowo Podsumowanie naszej recenzji.

Nobody Saves the World to zabawna, dynamiczna przygodowa gra akcji, której posiadacze Switch nie będą chcieli przegapić. Wciągający system zadań, zaskakująco rozbudowany system warstw, wciągająca grafika i potężna walka łączą się, aby zapewnić różnorodność i wciągające wrażenia, które emanuje jakością na każdym kroku. Jeśli jesteś fanem gier RPG z dużą ilością modyfikacji, starych gier Zelda lub klasycznych gier zręcznościowych, Nobody Saves the World to tytuł, który musisz dodać do swojej biblioteki.


Jak decydujemy, że nasz sklep internetowy wybiera trzy najlepsze: Pod koniec każdego miesiąca zespół Nintendo Life głosuje na swoje ulubione tytuły z listy gier wybranych przez redakcję. Aby zakwalifikować się do tej listy, te gry muszą zostać wydane jako cyfrowe tytuły Nintendo Switch eShop tylko w tym konkretnym miesiącu i musiały zostać zrecenzowane na Nintendo Life; Wybieramy kwalifikujące się gry na podstawie wyników ich przeglądu.

Pracownicy są następnie proszeni o głosowanie na trzy mecze, które ich zdaniem są godne zajęcia na szczycie listy; Pierwszy wybór otrzymuje 3 punkty, drugi wybór 2 punkty, a trzeci 1 punkt. Głosy te są następnie zliczane, aby utworzyć listę trzech najlepszych, a zwycięzca zabiera do domu pierwszą nagrodę miesiąca.

READ  Metal Gear Solid 3: Snake Eater nie jest tytułem ekskluzywnym dla PlayStation