Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wszystko, co wiemy o „Mamma Mia!” Następny film

Amanda Gotowy do zagrania w nadchodzącym filmie od Matko Boska! Franczyzowa.

35-letnia aktorka z Hollywood zadebiutowała w gwiazdorskim filmie z 2008 roku u boku Meryl Streep, Pierce’a Brosnana, Christine Baransky I Dominic Cooper.

Rekonstrukcja Sophie Sheridan jest ulubieńcem fanów w Box Office 2018 Matko Boska! tu znowu jedziemy.

BRYTANIA-ROZRYWKA-FILM-MAMMA-MIA!  -TAM-PONOWNIE PRZEJDŹCIE© GettyImages

Amanda została niedawno zapytana, czy byłaby skłonna wziąć udział w kolejnym sequelu, przyznając, że chciałaby zrobić trzecią część, ale „aby zrobić to we właściwy sposób”, najpierw potrzebują dobrej historii, aby rozpocząć projekt.

To nie pierwszy raz, kiedy uruchomiono trzeci film, jak Cher i producent Judy Kramer, Otworzyłem się na temat projektu zeszłego lata, ujawniając, że na pewno ma to miejsce, ponieważ ma to być trylogia.

Mama Mia Photocall w Berlinie© GettyImages
„Matko Boska!” pierwszy pokaz

„Miałam to kontynuować w głowie przez te miesiące. Ale potem zachorowałam na mgłę COVID” – wyjaśniła.

I chociaż zarówno producent, jak i aktorka potwierdzili, że aktorzy chętnie wrócą, nie są do końca pewni, co będzie dalej w słynnej historii.

READ  Data premiery, utwory i nie tylko

"Matko Boska!  tu znowu jedziemy" - premiera w Wielkiej Brytanii - dostęp VIP© GettyImages
Premiera „Mamma Mia! Znowu zaczynamy”

Nominowany do Oscara ujawnił również, że nie chodzi o pieniądze: „Wiem, że jeśli chodzi o przychody, nie sądzę, żeby ktokolwiek był temu przeciwny”, ale „Chodzi o zrobienie czegoś, co wszyscy możemy świętować i wszyscy możemy dołączyć jako rodzina.”

Producentka powiedziała jednak, że nie będzie wiedziała, czy „wystarczy piosenek zespołu ABBA, aby nakręcić trzeci film”.

Amanda mówi, że to z pewnością może się zdarzyć, nawet komentując post Merrill, przyznając, że „jeśli Meryl będzie chciała wrócić ponownie, znajdzie sposób”.

Zapisz się do naszego newslettera, aby pozostać w kontakcie ze swoją kulturą. Otrzymuj najświeższe informacje o swoich ulubionych gwiazdach, członkach rodziny królewskiej oraz najlepsze wiadomości o urodzie, modzie i stylu życia prosto na swoją skrzynkę odbiorczą!