Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kobieta z Houston, Ayanna Williams, która ma najdłuższe paznokcie na świecie, odcina ją po prawie 30 latach

Houston, Teksas – Kobieta z Houston, która ustanowiła rekord Guinnessa w kategorii najdłuższych paznokci, musiała zostać obcięta po prawie 30 latach.

Ayana Williams uważa się za artystkę paznokci. W 2017 roku potwierdzono, że jest posiadaczem Księgi Rekordów Guinnessa. W tym czasie jej paznokcie miały co najmniej 20 cali długości. Śruba na jej kciuku ustanowiła rekord 26 cali.

W tamtym czasie, gdybym miał ułożone wszystkie jej paznokcie, miałyby łącznie 18 stóp. Podobno potrzebowała więcej niż dwóch butelek farby i 20 godzin na zrobienie manicure. Oprócz jej paznokci, ta misja również ogromnie się rozwinęła.

Według Księgi Rekordów Guinnessa, Williams pobiła swój rekord nowym brutto ponad 24 stóp, zanim ostatecznie rozstała się ze swoim dużym manicure w ostatni weekend.

Po ustaleniu ich długości lekarz w Fort Worth użył słynnej obrotowej elektrycznej gwoździarki.

Williams, która nie obcinała paznokci od wczesnych lat 90., powiedziała Guinness World Records, że decyzja była słodko-gorzka.

Jej rekordowe paznokcie są teraz uwiecznione dzięki zaktualizowanemu tytułowi rekordu i nowemu pokazowi w Ripley’s Believe It or Not! Orlando Auditorium.

„Nawet jeśli to tylko moje paznokcie, byłyby fajne” – powiedział Williams. „To historia dla moich dzieci i wnuków. To bardzo ekscytujące”.

Zachęca przyszłego miłośnika paznokci, tworzącego historię, do zapuszczenia paznokci i uzyskania tytułu.

„Rób, co chcesz! Niech wszyscy będą sobą” – powiedział Williams. „Jeśli chcesz przedłużyć paznokcie, zrób to!”

Film pokazany powyżej pochodzi z poprzedniego raportu.

Prawa autorskie © 2021 KTRK-TV. Wszelkie prawa zastrzeżone.

READ  Dzisiejszy horoskop na 16 kwietnia 2023 r.: Poddaj się przestarzałym nawykom osobistym