Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wordle 341 26 maja Wskazówki – Zmagasz się dzisiaj z Wordle? Trzy poradniki, które pomogą znaleźć odpowiedź | Gry | zabawa

Fani Wordle mają kolejną zagadkę, w którą mogą zatopić zęby i chociaż nie jest to najtrudniejszy bodziec mentalny miesiąca, jest wystarczająco trudna, aby spowodować problem lub dwa dla fanów. Na szczęście Express Online jest tutaj, aby pomóc, dzięki kilku poradom bez spoilerów dla Wordle 341 26 maja. Po prostu przejdź na dół strony, aby uzyskać najnowsze wskazówki i pamiętaj, aby jutro zajrzeć do następnego zestawu wskazówek.

Niezwykle popularna gra logiczna, rozpowszechniona w mediach społecznościowych, Wordle wymaga od graczy odkrycia pięcioliterowego słowa w zaledwie sześciu próbach.

Aby opanować Wordle i rozwiązywać codzienne łamigłówki, po każdym odgadnięciu musisz zwracać baczną uwagę na kolor płytek.

Jeśli pole na literę zmieni kolor na szary, litera nie pojawi się w zgadywanym słowie. Jeśli kafelek zmieni kolor na żółty, oznacza to, że odgadnięta litera znajduje się w słowie, a nie we właściwej pozycji. Jeśli kafelek zmieni kolor na zielony, litera jest w słowie i we właściwym miejscu.

Aplikacja śledzi Twoje statystyki, wyświetlając liczbę poprawnych odpowiedzi, które udało Ci się uzyskać, a także Twoją passę zwycięstw.

Jeśli nie uda Ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na wydanie nowego Wordle. Stracisz również swoją cenną passę.

Czytaj dalej, aby uzyskać ogólne wskazówki dotyczące Wordle, a następnie trzy przewodniki specyficzne dla Wordle 341 w dniu 26 maja…

Ogólne wskazówki i porady dotyczące Wordle …

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

• „RAISE” to dobre słowo na początek, a „TOUCH” to przyzwoita druga szansa.

READ  GAME i Amazon wypuszczają w tym tygodniu nowe konsole Playstation 5; Plus aktualizacje zapasów w Argos & Currys

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

Słowo 341 Wskazówki i poradniki na 26 maja…

1. Wordle 341 zaczyna się na literę A.

2. Wordle 341 zawiera dwie samogłoski.

3. Znak pojawia się dwukrotnie.