Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ten N64 ROM Hack zamienia Zelda: Ocarina od czasu w nową Star Fox Adventures

ten lisa gwiazda Seria przez lata nie zyskała najlepszej miłości od Nintendo. z popularnością Gwiezdny Lis 64Fani spodziewali się zupełnie nowej strzelanki 3D na następcy N64, GameCube. Zamiast tego, ówczesny współpracownik Nintendo, Rare, stworzył coś, czego fani nie oczekiwali – Przygody Star FoxPełna przygodowa gra akcji 3D w wielkim stylu Zelda Serie.

Obecnie ostatni tytuł firmy Rare na Nintendo (i jedyna gra na GameCube) jest utrzymywany z wielką dumą, pomimo wyraźnej różnicy w stosunku do pierwszych dwóch gier z serii Star Fox. Cieszymy się, że społeczność fanów stworzyła coś naprawdę niesamowitego, inspirowanego przygodą Fox McCloud.

Znany jako Retro Moder Zell. – kto również był częścią utworzonej grupy Grywalna wersja Ocariny Czasu z Space World ’97 – Utworzono ROM, który się obraca The Legend of Zelda: Okaryna Czasu W nowej grze Star Fox Adventures.

Nazywa się to suplementem marzeń (lub prequelem?) Podbój gwiezdnego lisa, który podąża za Fox McCloud po zderzeniu z zupełnie nową planetą. Uzbrojony w miecz i tarczę, młot i pistolet, Fox musi zbadać tę planetę. Podczas gdy Ocarina of Time służy jako podstawa gry, kod, który służy do hackowania ROM-u, zmienił się i ulepszył daleko poza oryginalną kasetę.

Przyczepa zawiera kilka szczątków Zeldy, które służyły jako baza modelu. Fox spotyka stworzenie przypominające Deku Scrub, które miażdży młotkiem i wróżkami, a nawet muzyka brzmi, jakby pochodziła z gry Zelda – ale muzyka jest oryginalna! Użytkownik Twittera siuktóremu ostatecznie przypisuje się pomoc w zdobyciu jednego z jego Zupełnie nowa broń.

READ  Pixel w stylu Galaxy Fold, „Jumbojack” zauważony na Androidzie 12.1

Zell. W kwietniu ujawnił, że pracuje nad Star Fox Conquest jeszcze przed początkiem roku i dzieli się kilkoma drobnymi aktualizacjami w ramach przygotowań do oficjalnego ogłoszenia włamania do ROM-u.

Dopiero na tych kilku zrzutach ekranu możesz zobaczyć, jak daleko posunęła się gra. Wiele głosów Foxa zostanie zaczerpniętych ze Star Fox Adventures, ale Zel. Powiedział, że może również użyć mieszanki ugryzień innych zabawek.

Pełny hack ROM ma się zakończyć w tym roku i jestem podekscytowany, widząc, jak będzie wyglądać potencjalna kontynuacja Star Fox Adventures.

Daj nam znać, jeśli jesteś fanem wycieczki Fox GameCube, a także co myślisz o tym ROM hack w komentarzach!