Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wis Air ogłasza pięć nowych letnich tras z Polski oraz nową trasę między Mykonos a Tel Awiwem

Wis Air ogłosił dodanie pięciu nowych tanich tras wakacyjnych z Polski. Nowe trasy WIZZ zapewniają połączenia z 5 lokalizacjami pomiędzy 5 polskimi lotniskami. Nowe greckie wyspy: Kreta, Santorini Gdańsk czekające na pasażerów, poszerzenie trasy Split Krakw (Chorwacja) oraz WIZZ obsługujący obecnie loty z lotniska Warszawa Sobin do Salonik i Priveso, nowej bazy dla samolotów.

Wszystkie trasy zostaną uruchomione w czerwcu 2021 roku. Wis Air kursuje dwa razy w tygodniu z Warszawy do Salonik i Privesy, dwa razy w tygodniu z Gdańska na najlepsze greckie wyspy Krety (Heraklion) i Santorini. Cotygodniowe loty z Krakowa do chorwackiego miasta Split.

Oczekuje się, że nowe trasy pobudzą sektor lotniczy i hotelarski w regionie, jednocześnie umożliwiając pasażerom z Polski podróżowanie do Grecji i Chorwacji po bardzo niskich cenach WIZZ.

Wis Air ogłasza również nową trasę z Tel Awiwu Cyklady, Mykonos, jedna z najsłynniejszych wysp Grecji. Trasa na Mykonos rozpocznie się 11 czerwca 2021 roku dwoma rejsami w tygodniu.

Aby pomóc pasażerom i personelowi podróżować bezpiecznie i beztrosko, Wis Air wdrożył dodatkowe środki higieny, aby zachować odległość fizyczną podczas wchodzenia na pokład i poprawić czystość na pokładzie. W ramach działań mających na celu ochronę zdrowia klientów i personelu klienci powinni dokonywać pewnych zakupów online, takich jak płacenie za dodatkowy bagaż, aby zminimalizować niepotrzebny kontakt na lotnisku. Pasażerowie proszeni są o przestrzeganie nowych przepisów dotyczących odległości fizycznej podczas wsiadania i wysiadania w celu kontrolowania rozprzestrzeniania się potencjalnej infekcji.

Filtry HEPA we wszystkich filtrach samolotów Wis Air 99,97% wirusów i bakterii z powietrza wewnątrz kabiny, a załogi i pasażerowie muszą nosić maski podczas całego lotu.

Wis Air stworzył nową, stale aktualizowaną wersję Mapa planowania podróży WIZZ Dzięki temu pasażerowie mogą w dowolnym momencie zobaczyć, do których miejsc docelowych mogą polecieć w sieci WIZZ. Jest również źródłem informacji o ograniczeniach w podróżowaniu spowodowanych przez wirusa koronowego.

READ  Soccer-Milik został wykluczony z kadry Polski na Euro 2020 z powodu kontuzji

Wis Air zachęca podróżnych do korzystania z usługi WIZZ Flex, aby podróżować bez obaw w tych niepewnych czasach. Wybierając tę ​​usługę, pasażerowie mogą mieć pewność, że w przypadku zmiany okoliczności, chęci podróży w innym terminie lub w innym miejscu, mogą ponownie zarezerwować dowolny wybrany przez siebie lot WIZZ.

Paulina Gosk, menedżer ds. Komunikacji korporacyjnej, powiedziała: Dziś jesteśmy szczęśliwi Potwierdź nasze silne zaangażowanie w Polsce, ogłaszając pięć kolejnych nowych tras z Warszawy, Kdańska i Krakowa do atrakcyjnych letnich miejsc w Grecji i Chorwacji. Dzisiejsze ogłoszenie daje polskim turystom więcej okazji do korzystania z długo oczekiwanych wakacji tego lata. Dzięki ulepszonym środkom zdrowotnym Vis Air pasażerowie mogą cieszyć się podróżą, będąc jednocześnie bezpieczną i wygodną.

„Zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą letnią działalność na Grecję, dodając kolejną piękną lokalizację do izraelskiego turysty Mykonos. Postrzegamy to jako okazję do odkrywania cyklad jako formy wakacji. z zaawansowanymi środkami bezpieczeństwa i higieny. Z przyjemnością zapewniamy naszym pasażerom elastyczność, gwarantując, że zmiany w rozkładzie podróży mogą być łatwo i szybko wprowadzane w dowolnym momencie 3 godziny temu. ”

Nowe drogi WIZZ AIR z Polski

Ścieżka Dni Opłaty ** Gwiazdy
GDAŃSK – HERAKLION Środa, niedziela 179 P.L.N. 13 czerwca 2021 r
GDAŃSK – Santorini poniedziałek piątek 179 P.L.N. 11 czerwca 2021 r
Crago – Split poniedziałek piątek 179 P.L.N. 11 czerwca 2021 r
Warszawa-Saloniki Środa, niedziela 179 P.L.N. 13 czerwca 2021 r
Warszawa-Privesa poniedziałek piątek 179 P.L.N. 11 czerwca 2021 r

Nowa trasa WIZZ AIR z Tel Awiwu

Ścieżka Dni operacyjne Zaczyna się Opłaty od **
Tel Awiw – Mykonos poniedziałek piątek 11 czerwca 2021 r 199 NIS

** Cena w jedną stronę wraz z opłatą administracyjną. W zestawie znajduje się torba podręczna (maks. 40 x 30 x 20 cm). Torba do wózka i każdy bagaż rejestrowany podlegają dodatkowym opłatom. Cena dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na wizzair.com i aplikacji mobilnej WIZZ. Liczba miejsc w podanej cenie jest niewielka.

READ  Finance w celu usunięcia tokenów prywatności we Francji, Włoszech, Hiszpanii i Polsce
18 marca 2021 r., Godz. 10:00