Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Widzowie Netflixa nazywają polski film „Piekło” „przerażającą perełką horroru”

Widzowie Netflixa nazywają polski film „Piekło” „przerażającą perełką horroru”

Horror Netflixa Piekielna dziura Fabuła skupia się na polskim funkcjonariuszu policji, który prowadzi śledztwo w sprawie serii zaginięć w klasztorze

Gamatomovies_gr/YouTube

Gamatomovies_gr/YouTube

Netflixa Ma na rękach kolejny wirusowy horror.

W serwisie streamingowym zadebiutował polski horror Piekielna dziura W październiku film nadal robi furorę kilka miesięcy później.

Scenariusz i reżyseria: reżyser Bartosz M. Kowalski. Piekielna dziura Film opowiada historię policjanta pracującego w Polsce pod koniec lat 80., który bada serię tajemniczych zaginięć i ich związek z odosobnionym klasztorem, w którym przeprowadza się egzorcyzmy.

Codzienna poczta W poniedziałek odnotowano wiele niedawnych reakcji na film, a widzowie na Twitterze poinformowali, że film przykuł ich uwagę.

Piekielna dziura „Na Netfliksie to przerażający klejnot horroru, którego akcja rozgrywa się w strasznym klasztorze” – napisała pisarka Farah Ali Świergot W listopadzie, niedługo po premierze filmu w serwisie Netflix. „Trzeba zobaczyć atmosferę pełną podziwu”.

Obrzydliwy gospodarz podcastu Xena Dixon W lutym na Twitterze poinformował, że film „utknął”. [her] Brain” kilka tygodni po tym, jak obejrzałem go po raz pierwszy Piekielna dziura.

Powiązany:Najlepsze filmy w serwisie Netflix do strumieniowego przesyłania teraz

Gamatomovies_gr/YouTubeGamatomovies_gr/YouTube

Gamatomovies_gr/YouTube

„Minęły ponad dwa tygodnie, odkąd obejrzałem Hellhole na Netfliksie i utkwiło mi to w pamięci!” – napisała wówczas na Twitterze.

Ainsleya BowdenaRedaktor naczelny serwisu informacyjnego o grach wideo Seasoned Gaming napisał w grudniu na Twitterze, że poleci film fanom horrorów.

„Bardzo dobra robota! Dobrze nakręcony, przerażający, z pewnymi zwrotami akcji i absolutnie oszałamiającą sekwencją końcową” – napisał wówczas Bowden.

Pisarz/krytyk Stevena Newgena Skiffa W styczniu na Twitterze napisał, że „nie chce wyprzedawać polskiego horroru HELLHOLE w serwisie Netflix, ale wszystko idzie w dobrym kierunku”.

Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Aby być na bieżąco z najlepszą ofertą LUDZIE, od pikantnych wiadomości o gwiazdach po fascynujące historie interesujące ludzi.

Gamatomovies_gr/YouTubeGamatomovies_gr/YouTube

Gamatomovies_gr/YouTube

the Importowany horror Podcaster napisał krótką recenzję Piekielna dziura w marcu na Twitterze, opisując film jako „thriller o egzorcyzmach ze świetną akcją i wieloma niespodziankami”.

READ  LOT unowocześnił wnętrze swoich Boeingów 787 Dreamliner

„Są tam strachy przed jedzeniem, horrory na ciele, kilka głupich, zabawnych momentów, a nawet znalezione materiały filmowe” – podano na koncie. „Nie wiem, czy zakończenie miało sens, ale było naprawdę zabawne”.

Krytyk filmowy Jasona Shawhana W listopadzie ubiegłego roku na Twitterze napisał, że reżysera Kowalski „warto obejrzeć” już po nakręceniu filmu.

„Polski film HELLHOLE na Netfliksie to najgorętszy horror-zagadka roku” – napisał wówczas krytyk. „90 minut to długo i zmienia życie”.

Gamatomovies_gr/YouTubeGamatomovies_gr/YouTube

Gamatomovies_gr/YouTube

Powiązany:Przerażający 2: Wszystko o klaunie z horroru, który powoduje, że ludzie mdleją i wymiotują

Jeden z użytkowników Twittera napisał nawet wkrótce po premierze filmu w październiku, że radzi widzom, aby „nie jedli niczego podczas oglądania” filmu, który w recenzjach na łamach portalu Zgniłe pomidory. Film uzyskał aprobatę 67 procent od sześciu krytyków i wynik 77 procent od ponad 100 użytkowników serwisu, którzy ocenili film.

„W 1987 roku w Polsce policjant prowadzący śledztwo w sprawie tajemniczych zaginięć infiltruje odległy klasztor i odkrywa mroczną prawdę o tamtejszym duchowieństwie” – czytamy w oficjalnym opisie filmu na stronie internetowej. Netflixa strona.

Piekielna dziura Teraz jest transmitowany strumieniowo w serwisie Netflix.

Więcej wiadomości dla LUDZI znajdziesz tutaj Zarejestruj się, aby otrzymywać najświeższe informacje!

Przeczytaj oryginalny artykuł na temat ludzie.