Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wideo: Styl Smooth Bike Park w Czechach i Polsce

Wideo: Styl Smooth Bike Park w Czechach i Polsce

Jesteśmy podekscytowani możliwością podzielenia się tym niesamowitym projektem od Polish Rider Gabor Mitka Nakręcony razem z bratem Filip Mitka I Media MXM.

Słowa Kakbara Mitki na temat tego projektu:

Od lat poza jazdą na rowerze interesuję się fotografią i filmowaniem. To było dla mnie naturalne, że jeśli chce się coś zrobić dobrze, trzeba poświęcić temu dużo czasu. Czas spędzony na rowerze skrócił się, bo cały swój czas poświęcałem na pracę nad kolażami, naukę i kręcenie filmów.

Po 3 latach zdecydowałem się wrócić na rower bez świetnych trików, dużych skoków i presji bycia profesjonalistą MTB. Zawsze chciałem odzyskać to, co sprawiało mi tyle frajdy: stylową, czystą jazdę, mnóstwo biczów i sterów.

Kiedy planowaliśmy nakręcić nowy teledysk, naturalnym było, że poprosiliśmy brata o pomoc, ponieważ w przeszłości dużo razem kręciliśmy, a on jest także zawodowym filmowcem.

Edycja MTB ukazuje nasze trzy największe pasje: jazdę na rowerze, kręcenie filmów i samochody. Tytuł filmu wskazuje na powrót do zdjęć po przerwie.

Film został nagrany w dwóch czeskich bike parkach: Dolny Morava, Kobravna i Polish Bike Park Kazina oraz lokalnie w Warszawie.

Wybieram rower do jazdy PROPAINA Spindrift. Jest to rower idealny do mojego stylu jazdy.

READ  Polska otwiera nowy gazociąg z Litwy - EURACTIV.com