World

Wiadomości o huraganie Ida na żywo: Ostatnia liczba ofiar śmiertelnych, ponieważ mieszkańcy Luizjany mogą być pozostawieni bez prądu na kilka tygodni

NYPD publikuje dramatyczny materiał z próby ratowania rodziny w zalanym mieszkaniu w Queens

Liczba ofiar śmiertelnych huraganu Ida nadal rosła w północno-wschodnich Stanach Zjednoczonych, ponieważ władze w Luizjanie pracowały nad przywróceniem elektryczności setkom tysięcy ludzi.

Lokalne raporty potwierdziły, że co najmniej dwie osoby pochodzenia indyjskiego zginęły podczas gwałtownych powodzi spowodowanych przez cyklon Ida w New Jersey.

US Coast Guard powiedział, że ekipy sprzątające reagują na poważny wyciek ropy w Zatoce Meksykańskiej po huraganie Ida, a zespół nurków ma zejść pod wodę, aby ustalić źródło wycieku.

Tymczasem prezydent Joe Biden i kilku innych Demokratów próbują przeforsować surowe postanowienia dotyczące klimatu w ogromnym rachunku budżetowym o wartości 3,5 biliona dolarów.

Wielu starszych mieszkańców Nowego Orleanu zostało również uwięzionych w swoich domach, zabijając wielu z nich.

1630909825

Wyciek oleju z rozdartego przez huragan rurociągu

Nurkowie w miejscu trwającego wycieku ropy w Zatoce Meksykańskiej zidentyfikowali źródło jako rurociąg, który spłynął z rowu na dnie oceanu i został przecięty na pół przez huragan Ida.

Talos Energy z siedzibą w Houston, która obecnie płaci za sprzątanie, powiedziała w oświadczeniu wydanym w niedzielę wieczorem, że zepsuty rurociąg o średnicy jednej stopy nie należy do nich.

Firma poinformowała, że ​​współpracuje z US Coast Guard oraz innymi agencjami stanowymi i federalnymi w celu zidentyfikowania właściciela rurociągu.

Associated Press po raz pierwszy poinformowała w środę, że zdjęcia lotnicze pokazały długą na milę czarno-brązową plamę ropy rozciągającą się około dwóch mil na południe od Port Fortune w stanie Luizjana.

Talos powiedział, że tempo przepływu ropy z podmorskiego rurociągu znacznie spadło w ciągu ostatnich 48 godzin i w ciągu ostatniego dnia nie zaobserwowano żadnej nowej ciężkiej czarnej ropy.

Lamiat Sabine6 września 2021 07:30

1630908547

Awarie prądu zatrzymują osoby starsze w domu

Wielu starszych mieszkańców Nowego Orleanu zostało uwięzionych w swoich domach, co spowodowało śmierć wielu osób.

Setki ośmiu budynków mieszkalnych dla seniorów zostało uratowanych w sobotę przez pracowników Departamentu Zdrowia Nowego Orleanu.

Urzędnicy powiedzieli, że w ośmiu budynkach w Nowym Orleanie zginęło pięć osób.

Cytowana dr Jennifer Avigno, która kieruje Departamentem Zdrowia Nowego Orleanu New York Times Powiedział również: „Jestem głęboko zaniepokojony warunkami panującymi w tych prywatnych obiektach mieszkaniowych, w których mieszkają niektórzy z naszych starszych i bardziej bezbronnych członków naszej społeczności”.

Dodał, że jest to “nieumiejętność ze strony operatorów obiektu w odpowiednim przygotowaniu i ochronie mieszkańców”.

Maroucheh Muzaffar6 września 2021 07:09

1630907465

Wraz ze wzrostem liczby ofiar śmiertelnych Idy, Biden dąży do działań na rzecz klimatu

Prezydent Joe Biden i kilku innych Demokratów próbują przeforsować surowe postanowienia dotyczące klimatu w ogromnym rachunku budżetowym o wartości 3,5 biliona dolarów.

W całym kraju podczas powodzi zginęło 65 osób, najwięcej w New Jersey, Nowym Jorku i Luizjanie.

Joe Manchin, demokrata z Zachodniej Wirginii, wezwał przywódców partii w czwartek, aby „przerwali” rozważanie ogromnego rachunku wydatków w wysokości 3,5 biliona dolarów.

Raporty mówią, że Demokraci dążą do zatwierdzenia środka, który zainwestuje w politykę klimatyczną i programy społeczne.

Tymczasem Biden powiedział również, że „ostatnie kilka dni huraganu Ida, pożary lasów na Zachodzie i bezprecedensowe powodzie w Nowym Jorku i New Jersey są kolejnym przypomnieniem, że te ekstremalne burze kryzysu klimatycznego są tutaj”.

„Musimy być lepiej przygotowani” – dodał.

Maroucheh Muzaffar6 września 2021 06:51

1630906144

Duży wyciek ropy w Zatoce Meksykańskiej po Ida

Porucznik John Edwards, rzecznik straży przybrzeżnej USA, powiedział, że Clean Gulf Associates – organizacja non-profit zajmująca się reagowaniem na wycieki ropy – uruchomiła boom na tym obszarze, aby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się ropy.

Do tej pory usunięto tylko około 42 galonów oleju.

Wyciek, który wciąż trwa, wydaje się pochodzić ze źródła podwodnego w dzierżawie na morzu około trzech kilometrów na południe od Port Fortune w stanie Luizjana.

Wydaje się, że wyciek pozostał na morzu i nie wpłynął na wybrzeże Luizjany.

Maroucheh Muzaffar6 września 2021 06:29

1630904547

Raport mówi, że dwie osoby pochodzenia indyjskiego zginęły w Cyklonie Ida

Lokalne raporty potwierdziły, że co najmniej dwie osoby pochodzenia indyjskiego zginęły podczas gwałtownych powodzi spowodowanych przez cyklon Ida w New Jersey.

Według Press Trust of India gwałtowne powodzie wywołane przez Cyclone Ida zmiotły 46-letniego Malathi Kansha, projektanta oprogramowania i 31-letniego Dhanush’a Reddy’ego.

Canch była ze swoją 15-letnią córką w środę, kiedy jej samochód zatrzymał się w głębokich do pasa wodach powodziowych w pobliżu Bridgewater w stanie New Jersey. Ona i jej córka przylgnęły do ​​drzewa, gdy woda powodziowa ściągnęła ich w dół, ale drzewo spadło, „wciągając Kansh do potoku”, jak powiedział przyjaciel rodziny.

Kanchi została wcześniej umieszczona na liście „zaginionych”, a policja potwierdziła jej śmierć w piątek.

Brady utknął w powodzi w South Plainfield w New Jersey i po utracie równowagi upadł w pobliżu 36-calowej rury kanalizacyjnej.

Urzędnicy powiedzieli, że ciało Reddy’ego zostało wciągnięte do rynny, a później znalezione wiele kilometrów dalej.

Maroucheh Muzaffar6 września 2021 06:02

1630904156

Liczba ofiar śmiertelnych huraganu Ida wciąż rośnie

Reuters poinformował, że ostatnia liczba ofiar śmiertelnych w Luizjanie wzrosła w niedzielę do co najmniej 13, a na wschodnim wybrzeżu burza zabiła co najmniej 50 osób, według zaktualizowanych danych.

Rekordowe opady Idy wynoszące 3,1 cala na godzinę w środę, które zostały zarejestrowane w Central Parku w Nowym Jorku, „wysłały ściany wody pędzące przez firmy, systemy transportu publicznego i 1200 domów, powodując ponad 50 milionów domów”, gubernator Nowego Jorku Kathy Kuchul powiedział. dolarów szkód.”

Tymczasem Luizjana nadal zmaga się z awarią sieci energetycznej, pozostawiając setki tysięcy bez prądu.

Maroucheh Muzaffar6 września 2021 05:55

1630901607

Dzień dobry i witam Niezależny Okładka Idy.

Maroucheh Muzaffar6 września 2021 05:13

About the author

Halsey Pearson

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment