Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Whitesnake dodaje blasku nieoczekiwanemu klejnotowi tego wciąż tak dobrego do złego produktu.

Whitesnake dodaje blasku nieoczekiwanemu klejnotowi tego wciąż tak dobrego do złego produktu.

White Snake – Okładka wciąż jest zbyt dobra, by była zła

Z ciemności (i prawdopodobnie z deszczu) jak postać z A Davida Coverdale’a piosenka, Whitesnake’s Dobrze być złym To był zaskakujący album studyjny zespołu, który nie wydał nowej płyty przez większą część dekady. Whitesnake stał się pojazdem na żywo z „największymi hitami” — a kto nie lubi programów, w których piosenkarz nie wygłasza nieśmiertelnego wstępu: „Here’s some fresh”? Chociaż kiedy przegrywasz i kochasz jak Coverdale, nadal musisz od czasu do czasu dać upust swojej kreatywności i nigdzie nie robi to więcej niż w 2008 roku. Dobrze być złym.

Tekstowo Coverdale, podobnie jak wielu piosenkarzy bluesowych przed nim, wciąż miał wiele kobiet z nim nie tak. Ale z pomocą gitarzysty Douga Aldricha poleruje i poleruje swoje złamane serce, aby znowu świeciło i było tak dobre jak jego serce. Co to znaczy Dobrze być złym To było coś w rodzaju nieoczekiwanego klejnotu dla tych, którzy zrezygnowali z zespołu i powrócili do swoich pierwotnych, soulowych i bluesowych korzeni.

Ten biały wąż był pogodnym, wesołym radiowym zespołem rockowym. I miło spędziłem czas z tą kolekcją i wieloma innymi dodatkami; To remiksy, to remastery, to wszystko jest zabawne i popycha igły do ​​​​czerwieni.

Jeszcze lepsze są dodatkowe dyski z wersjami zewnętrznymi i zremasterowanymi, sekcją rogów Hawkeye’a, City of Whores i perkusistą Tommym Aldridge’em przedzierającym się przez krzyżowy ogień. pies, ale energia poza zakresem drastycznie spada. Albo wręcz przeciwnie, bez smaku Letni deszcz (nieskompresowany). Obaj są przyjemnie zaskakującymi lewymi obrońcami.

Płyta 4, tak zwana kolekcja „Evolution”, to czasem surowe dema i studyjne jamy, czasem Coverdale jest poza mikrofonem, pisze teksty i linie melodyczne, Aldrich brzdąka i podbija gitarę akustyczną. To podstawowa grafika, szablony i części, a słuchanie piosenki tworzonej od podstaw jest naprawdę fajne.

READ  Fan Evertonu Paul Stratton strzela rzut karny w zwycięstwie Dynama Kijów po przybyciu, aby uhonorować swój bohaterski czyn w wojnie na Ukrainie

Nawet gdy głos Coverdale’a wymyka się spod tonacji, nagranie nie szczędzi rumieńców wokalisty. Wcale nie będzie to pierwsza rzecz, do której się zwrócisz w tej przebojowej wersji, ale z pewnością będzie to ulepszenie, które sprawi, że będziesz wracać po więcej.