Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Recenzje weekendowe Netflix – tydzień 22

Recenzje weekendowe Netflix – tydzień 22

Piękne życie (2023)

Wygląda na to, że Netflix wydaje wiele filmów romantycznych. Chyba utknęliśmy z nimi. Witamy w recenzji z tego weekendu. Przynoszę wam słodki romantyczny film zatytułowany Słodkie życie. W końcu Elliot miał naprawdę słodkie życie. Bardzo skromny rybak, Elliot grał na gitarze jako wokalista rezerwowy dla swojej załogi. Pewnego dnia coś poszło nie tak i musiał uratować sytuację, ta prosta czynność odmieniła jego życie i nie miał pojęcia, że ​​w tłumie jest znany producent muzyczny, który postanowił stanąć przeciwko niemu, ujarzmić jego wyjątkowe umiejętności i zmienić go w górę. wieczne życie. W ciągu kilku miesięcy życie Elliota zmieniło się na zawsze, z bycia biednym rybakiem do podróżowania po świecie, kimś, kogo nigdy się nie spodziewał i na co nie był gotowy. Będziesz musiał obejrzeć cały film, aby zobaczyć, jak sława prawie go zniszczyła i jak był w stanie zarządzać sławą, miłością i starymi przyjaciółmi, którym czuł, że zawdzięcza swoje życie. Całkowicie się podobało i jestem pewien, że miłośnicy dramatów, muzyki i filmów romantycznych, ten jest dla Ciebie. Film 99 AD wyreżyserował Mehdi Avaz, w którym wystąpili aktorzy tacy jak Ardalan Esmali, Sebastian Jesse, Christine Albeck, Inga Ipsdotter Lilias, Christopher Nissen, Pau Henriksen i wielu innych.

Przeczytaj także: Główna gwiazda Wiedźmina odchodzi z serialu Netflixa po 3 sezonach

Dzień Matki (2023)

Dziewięć była utalentowaną młodą kobietą, która opuściła tajną agencję, aby wieść spokojne i skromne życie. Pewnego dnia dowiaduje się, że jej adoptowany syn został porwany, a gliniarze nie mogą go znaleźć. Musisz obejrzeć ten zupełnie nowy film, aby zobaczyć, jak długo jest gotowa, by go odzyskać i nikt nie może jej powstrzymać, była absolutnie niesamowita, a jej filmy obronne są świetne, trochę przypominały mi Jennifer Lopez nowy film „Matka” na 2023 rok. Jeśli lubicie filmy akcji i polskie dramaty, kryminały i thrillery, to dobry wybór na ten tydzień. Film wyreżyserował Mateusz Rakovich, a wystąpili tacy aktorzy jak Agnieszka Grochowska, Dariusz Chojnacki, Adrian Delikta, Joeita Miondlikowska, Ewart Rodart i wielu innych.

READ  Światowy ranking - grudzień 2022 - 4 Parasrest

Gdzie śpiewają Kurdowie (2022)

Na początku nie byłem pewien, czego się spodziewać po nowo dodanym filmie, ale w miarę upływu czasu stwierdziłem, że jest to bardzo dobra historia. Kyanite była bardzo prostą młodą damą, która dorastała na niebezpiecznych bagnach Karoliny Północnej i przez lata była nazywana „Marchową Dziewczyną”. Kia dorastała w dżungli z ojcem, z biegiem czasu całe jej rodzeństwo i członkowie rodziny, w tym jej matka, przy różnych okazjach opuszczali dom i nigdy nie wracali, wszyscy nie mogli żyć z ojcem, ponieważ był bardzo zły, a ja rozumiem. Ponieważ była zbyt młoda, by uciec, Kyanitka utknęła z ojcem. Walczyła przez życie w dżungli, dbając o siebie, dopóki nie została utalentowaną artystką i pisarką, kiedy myślała, że ​​znalazła miłość, wydarzyło się coś strasznego i zrujnowało życie Kyi, musiała walczyć o swoje życie i wolność, aby upewnić się, że żyła pełnią życia. Upewnij się, że słuchasz i zwracasz uwagę, bo inaczej nie zrozumiesz w pełni tego pięknego filmu. Dla fanów dramatów, kryminałów i thrillerów to dobra rekomendacja. 125-metrowy film został wyreżyserowany przez Olivię Newman i zawierał takie aktorki jak Daisy Edgar Jones, Taylor John Smith, Harris Dickinson, Garrett Delahunt, Michael Hyatt, Anna O’Reilly i wielu innych.