Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Recenzje weekendowe Netflix – tydzień 22

Recenzje weekendowe Netflix – tydzień 22

Piękne życie (2023)

Wygląda na to, że Netflix wydaje wiele filmów romantycznych. Chyba utknęliśmy z nimi. Witamy w recenzji z tego weekendu. Przynoszę wam słodki romantyczny film zatytułowany Słodkie życie. W końcu Elliot miał naprawdę słodkie życie. Bardzo skromny rybak, Elliot grał na gitarze jako wokalista rezerwowy dla swojej załogi. Pewnego dnia coś poszło nie tak i musiał uratować sytuację, ta prosta czynność odmieniła jego życie i nie miał pojęcia, że ​​w tłumie jest znany producent muzyczny, który postanowił stanąć przeciwko niemu, ujarzmić jego wyjątkowe umiejętności i zmienić go w górę. wieczne życie. W ciągu kilku miesięcy życie Elliota zmieniło się na zawsze, z bycia biednym rybakiem do podróżowania po świecie, kimś, kogo nigdy się nie spodziewał i na co nie był gotowy. Będziesz musiał obejrzeć cały film, aby zobaczyć, jak sława prawie go zniszczyła i jak był w stanie zarządzać sławą, miłością i starymi przyjaciółmi, którym czuł, że zawdzięcza swoje życie. Całkowicie się podobało i jestem pewien, że miłośnicy dramatów, muzyki i filmów romantycznych, ten jest dla Ciebie. Film 99 AD wyreżyserował Mehdi Avaz, w którym wystąpili aktorzy tacy jak Ardalan Esmali, Sebastian Jesse, Christine Albeck, Inga Ipsdotter Lilias, Christopher Nissen, Pau Henriksen i wielu innych.

Przeczytaj także: Główna gwiazda Wiedźmina odchodzi z serialu Netflixa po 3 sezonach

Dzień Matki (2023)

Dziewięć była utalentowaną młodą kobietą, która opuściła tajną agencję, aby wieść spokojne i skromne życie. Pewnego dnia dowiaduje się, że jej adoptowany syn został porwany, a gliniarze nie mogą go znaleźć. Musisz obejrzeć ten zupełnie nowy film, aby zobaczyć, jak długo jest gotowa, by go odzyskać i nikt nie może jej powstrzymać, była absolutnie niesamowita, a jej filmy obronne są świetne, trochę przypominały mi Jennifer Lopez nowy film „Matka” na 2023 rok. Jeśli lubicie filmy akcji i polskie dramaty, kryminały i thrillery, to dobry wybór na ten tydzień. Film wyreżyserował Mateusz Rakovich, a wystąpili tacy aktorzy jak Agnieszka Grochowska, Dariusz Chojnacki, Adrian Delikta, Joeita Miondlikowska, Ewart Rodart i wielu innych.

READ  DEAG wzmocni swoją pozycję na rynku brytyjskim poprzez przejęcie UK Live Limited

Gdzie śpiewają Kurdowie (2022)

Na początku nie byłem pewien, czego się spodziewać po nowo dodanym filmie, ale w miarę upływu czasu stwierdziłem, że jest to bardzo dobra historia. Kyanite była bardzo prostą młodą damą, która dorastała na niebezpiecznych bagnach Karoliny Północnej i przez lata była nazywana „Marchową Dziewczyną”. Kia dorastała w dżungli z ojcem, z biegiem czasu całe jej rodzeństwo i członkowie rodziny, w tym jej matka, przy różnych okazjach opuszczali dom i nigdy nie wracali, wszyscy nie mogli żyć z ojcem, ponieważ był bardzo zły, a ja rozumiem. Ponieważ była zbyt młoda, by uciec, Kyanitka utknęła z ojcem. Walczyła przez życie w dżungli, dbając o siebie, dopóki nie została utalentowaną artystką i pisarką, kiedy myślała, że ​​znalazła miłość, wydarzyło się coś strasznego i zrujnowało życie Kyi, musiała walczyć o swoje życie i wolność, aby upewnić się, że żyła pełnią życia. Upewnij się, że słuchasz i zwracasz uwagę, bo inaczej nie zrozumiesz w pełni tego pięknego filmu. Dla fanów dramatów, kryminałów i thrillerów to dobra rekomendacja. 125-metrowy film został wyreżyserowany przez Olivię Newman i zawierał takie aktorki jak Daisy Edgar Jones, Taylor John Smith, Harris Dickinson, Garrett Delahunt, Michael Hyatt, Anna O’Reilly i wielu innych.