Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Forgotten Montana nakręciło film z okazji 20. rocznicy powstania

Forgotten Montana nakręciło film z okazji 20. rocznicy powstania

Przez lata w Montanie kręcono wiele filmów i programów telewizyjnych. Były popularne i przebojowe filmy, takie jak Przepływa przez nią rzekaI taniec z wilkami. Było też wiele filmów, w których została nakręcona Montana, który nie radził sobie dobrze w kasie. Montana wyróżnia się również posiadaniem jednego z „najgorszych filmów, jakie kiedykolwiek powstały”, Bramy niebiosNagrane na naszym podwórku. Były też wyświetlane filmy Twierdził, że akcja toczy się w Montanieale prawie nigdy nie jest tu pokazany.

Nakręcono kolejny mało popularny film o Montanie

Od czasu do czasu łapię film lub zwiastun filmu, który był kręcony w Montanie, a nie widziałem go lub całkowicie o nim zapomniałem. Nie mówię, że widziałem wszystkie filmy, jakie kiedykolwiek nakręcono w Montanie, ale większość z nich.

Northfork jest kręcony w Montanie

ostatnio filmNorthforkPrzykuł moją uwagę. Został nakręcony w Montanie. Film ma w tym roku 20 lat i nic o nim nie widziałem ani nie słyszałem, kiedy miał premierę dwie dekady temu. W filmie występuje kilka znanych nazwisk: James Woods, Anthony Edwards, Nick Nolte, Daryl Hanna i inni Reżyseria: Michael Polish, scenariusz: Michael i Mark Polish.

Działka Northfork

według wikipedia, Narracja filmu składa się z kilku przeplatających się wątków pobocznych, których akcja toczy się w mieście Northfork, Montana Około 1955 roku. Trwa budowa nowej tamy, która zaleje dolinę Northfork, a miasto jest w trakcie ewakuacji. Powieści koncentrują się na kilku osobach, które z tego czy innego powodu nie zostały jeszcze eksmitowane. Film został nakręcony w 24 dni. Miejsca w Montanie obejmują Fort Peck, Chouteau, Great Falls, Fort Peck Dam i Augusta.

Ten film został oficjalnie dodany do mojej listy filmów do obejrzenia, które zostały nakręcone w Montanie.

Zobacz: Gdzie ludzie w Montanie najczęściej się przeprowadzają

staker sporządzenie listy stanów, do których ludzie przenoszą się z Montany, do najczęściej używanych danych z US Census Bureau.