Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fani Netflixa, właśnie otrzymaliście wiadomość o trzecim sezonie, na którą czekali

Fani od dawna wiedzieli, że nadchodzi trzeci sezon „You”, ale teraz w końcu wiesz dokładnie, kiedy się tego spodziewać. dla każdego ostateczna dataInne przerażające przygody i obsesje Joe pojawią się 15 października, kiedy sezon będzie miał premierę na Netflix. Ponadto, zapowiedź daty trzeciego sezonu została opublikowana w dniu Oficjalny kanał Netflix na YouTube Wskazuje na rzeczy, które mają nadejść w pyszny sposób…dosłownie.

Klip reklamowy pokazuje, jak Joe piecze pyszne, ale nieco złowrogie ciasto o tematyce dziecięcej, gdy zastanawia się nad naturą ojcostwa i trudnością z wyborem imienia. „W dzisiejszych czasach ludzie nazywają swoje dzieci czymkolwiek, aby zwrócić na siebie uwagę” – mówi. „I pomimo pochodzenia twojej matki i determinacji twojej Glammy, by nazywać cię „czterdziestolatką wcieloną”, wiem lepiej. Chłopcze, to nie jest to, czego się spodziewaliśmy, i skłamałbym, gdybym powiedział, że mini było czysto ekscytujące i nie pozbawione wyzwań… Powiedzmy po prostu, że chciałbym, żebyś zrobił to, co mówię, a nie tak, jak ja. dać dziecku — w końcu status Henry’ego — i zastanawia się, jak ostatecznie ukształtuje dziecko. – Kim będziesz, Henry?

Każdy, kto widział „Ty”, wie, że postawienie Joe na czele innego człowieka to przerażający pomysł, a kiedy połączysz to z innymi nienawistnymi czynami, które podejmie w nadchodzących nowych odcinkach serialu, fani mogą mieć najbardziej ekscytujące „Ty” sezon jeszcze.

Premiera 3. sezonu „You” w serwisie Netflix 15 października.

READ  Trial Ax Sally dostaje datę premiery - ostateczny termin