Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wersja próbna PS Plus Premium Horizon Forbidden West trwa pięć godzin na PS5 i PS4

Jedna z zalet, które mogą być ukryte przed radarem PS Plus PremiumGame Trials, najwyższy poziom usługi subskrypcji Sony, to Game Trials. Teraz to nie jest całkiem O czym pierwotnie krążyły plotki?: Praca nie rozszerza się na wszystkich PS . Sklepi wygląda na bardziej skoordynowane. Ale są zaskakująco hojni – na wszelki wypadek Zakazany horyzont na zachódstoisko platformy pozwoli ci grać przez pięć godzin, zanim zostaniesz poproszony o kaszel.

Teraz tylko po to, żeby najpierw zejść z drogi – bo ktoś w komentarzach nieuchronnie o tym wspomni – czas na zabawę Tylko Liczy się podczas gry, więc masz pełne pięć godzin rozgrywki. Możesz rozłożyć to na dowolną liczbę różnych sesji, a nagrody i oszczędności danych oczywiście trafią do pełnego produktu, jeśli zdecydujesz się go kupić. Więc wszystko jest traktowane tak, jak powinno.

Pełną listę gier dostępnych na stronie Wszystkie gry na PS Plus Poucza. Jedyne, na co warto zwrócić uwagę, to fakt, że większość degustatorów trwa tylko 2 godziny Film Cyberpunk 2077 Daje również dostęp do pięciu godzin, takich jak Horizon Forbidden West. Naszym zdaniem to dobra rzecz, ponieważ obie te gry to RPG, które wymagają więcej czasu, aby się w tobie zakorzeniły.

Widzisz, nikt nie zarejestruje się w PS Plus Premium wyłącznie dla wrażeń z gier, ale jako dodatkowa korzyść dla członków – jeśli Sony utrzyma świeżość wyboru, będzie to mile widziany dodatek.

READ  Sumo Digital sprowadza maskotkę Amiga Zool z lat 90. z emerytury jeszcze w tym miesiącu • Eurogamer.net