Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Warzone w końcu wysadził swoją mapę bronią nuklearną • Eurogamer.net

Call of Duty: Warzone w końcu zdetonuje swoją mapę bronią nuklearną.

Dzisiejszej nocy Activision uruchomiło ograniczony czasowo tryb o nazwie The Destruction of Verdansk Part One, który zastąpił wszystkie inne sposoby gry w Battle Royale i trwał tylko kilka godzin.

Ten tryb LTM został zniszczony przez kolejki na serwerze i awarię na dobre 40 minut, w wyniku czego gracze zostali zmuszeni do wylogowania się, a następnie zalogowania się ponownie, aby spróbować grać. Deweloper Raven nalegał na aktualizację listy odtwarzania, która poprawiła sytuację, ale podczas wydarzenia doświadczyłem niewielkiego i irytującego opóźnienia.

2

W trybie szybkiego ognia gracze wpadali do Verdansk z karabinem Jak-12, skrzynką z amunicją i maską gazową, których celem było przetrwanie. Giniesz, przemieniając się w wiecznie odnawianego zombie, którego zadaniem jest ściganie wrogich graczy. Upuszczanie kombinezonów Juggernaut było częste, a każdy mecz trwał nieco ponad 10 minut.

3
4

Mapa szybko zamknęła groblę, ale granie ludzkim graczem wydawało się niemożliwe. Kiedyś udało mi się przetrwać do końca i zobaczyłem tę samą scenę, która była odtwarzana pod koniec odliczania, czy byłeś człowiekiem, czy zombie.

8
5
6
7

Ta scena przedstawia zniszczenie Verdansk, jak można się spodziewać. Broń jądrowa wystrzeliwuje z tajemniczego silosu i niszczy mapę. Możesz to obejrzeć na poniższym filmie:

Chodzi o to, aby powstrzymać inwazję zombie, która trwa w Warzone już od dłuższego czasu i zakończyła się niepowodzeniem, co doprowadziło do niepowodzenia sił, które nie mają innego wyjścia, jak tylko wysadzić mapę. Przynajmniej była karta kontaktowa, którą można było dostać z wydarzenia.

co się działo później? Wiemy, że Activision planuje udostępnienie motywu Verdansk z lat 80. wraz z premierą sezonu 3.

W związku z tym mamy nową playlistę o nazwie Aftermath: Rebirth Island. Akcja tej nocnej wersji Rebirth toczy się 15 minut po nuklearnej scenie. „Opad nuklearny przetacza się przez Verdansk”, głosi oficjalna propaganda. „Zobacz, co będzie dalej. Wyrusz na Wyspę Odrodzenia i walcz przez całą noc w ograniczonych czasowo edycjach Resurgence, Mini-Royale i Kingslayer. Znajdź wskazówki pośród powojennych czasów”.

READ  Przypomnienie: nie potrzebujesz kursu Mario Kart 8 Deluxe Booster, aby zagrać w DLC

Według strony Call of Duty na Twitterze, druga część niszczenia wydarzenia w Verdansk rozpocznie się jutro, 22 kwietnia o godzinie 20:00 czasu brytyjskiego. Wcześniej, o 5:00 czasu brytyjskiego, zaczyna się trzeci sezon.

Ta zawartość jest przechowywana na zewnętrznej platformie, która będzie ją wyświetlać tylko wtedy, gdy zaakceptujesz ukierunkowane pliki cookie. Włącz wyświetlanie plików cookie.