Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Duży komputer stacjonarny HP Omen 45L jest wyposażony w nowy rodzaj układu chłodzenia

na targach CES, HP Zaprezentowano najnowszą gamę systemów do gier, w tym wieżę z nowym typem układu chłodzenia. ten omen Biurko 45L (które wyciekł 2 miesiące temu) ma komorę Cryo umieszczoną na górze głównej obudowy.

Urządzenie jest wyposażone w chłodnicę cieczy AiO o średnicy 360 mm, która może zasysać chłodne powietrze z otoczenia z zewnątrz w celu chłodzenia chłodnicy, zamiast wykorzystywać powietrze z głównego wnętrza (które jest ogrzewane przez procesor, kartę graficzną i inne komponenty). HP twierdzi, że może to obniżyć temperaturę procesora o kolejne sześć stopni Celsjusza w porównaniu z podobnymi modelami bez komory krio.

HP

45L to ulepszona wersja 40-litrowego komputera stacjonarnego, który ma niższy wentylator 120 mm i nie ma komory kriogenicznej, chociaż nie jest tak wysoki. Nowszy model ma wysokość 21,85 cala (55,5 cm), a HP zauważa, że ​​można użyć komory kriogenicznej w stylu GameCube Postępowanie.

HP sprawił, że modernizacja komponentów to pestka, ponieważ 45L ma przednie i boczne panele, które można zdjąć bez użycia narzędzi. Są zamki, które utrzymują panele na miejscu. 45-litrowy komputer stacjonarny będzie dostępny w witrynie HP 5 stycznia (a później w Best Buy). Zaczyna się od 1900 USD. Ci, którzy wolą budować własne platformy, będą mogli w nadchodzących tygodniach kupić obudowę Omen 45L ATX, która zawiera komorę kriogeniczną.

Również w interfejsie Omen HP zaktualizował plik 25-litrowy komputer stacjonarny Z dodatkowym wentylatorem przednim 120 mm, a także opcjonalnym szklanym panelem bocznym. Dostępna jest teraz opcja koloru Ceramic White, która jest pierwszą w przypadku komputerów stacjonarnych Omen. Odnowiony 25L powinien być dostępny tej wiosny. Ceny zostaną ujawnione w późniejszym terminie.

Komputer stacjonarny Victus firmy HP 15L

HP

Tymczasem HP zaprezentował pierwszy komputer stacjonarny Jej marka to Victus na średnim poziomie. 15-litrowa maszyna ma kompaktową konstrukcję i jest dostępna w dwóch kolorach: Mica Silver i Ceramic White. Etui (które ma w ramie plastik z recyklingu poużytkowego i farbę na bazie wody) ma logo RGB, które można dostosować do własnych potrzeb.

READ  Ghost of Tsushima przekroczył 9,73 miliona sprzedanych egzemplarzy na PS5 i PS4

15L może pomieścić do karty graficznej NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti lub AMD Radeon RX 6600 XT. Jest kompatybilny z procesorami Intel Core i7 12. generacji i procesorami AMD Ryzen7 z serii 5000, a do tego może pomieścić do 32 GB pamięci RAM DDR4. Komputer stacjonarny Victus 15L powinien być dostępny w lutym, a ceny zostaną ujawnione w nadchodzących tygodniach.

Monitor do gier OMEN 27u 4K

HP

Ponadto HP ogłosił pierwszy monitor do gier Omen z obsługą HDMI 2.1. Oprócz gier na PC, monitor do gier Omen 27u 4K został zaprojektowany z myślą o najnowszych konsolach. Ekran 120 Hz ma częstotliwość odświeżania 1 ms, jasność VESA DisplayHDR 400 450 nitów i 8-bitowy kolor.

HP zauważa, że ​​to pierwszy monitor Omen z czterostronną mikro-ramką, która powinna bardziej skupiać się na ekranie. Monitor zacznie się od 700 dolarów i będzie dostępny na wiosnę.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.