Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Warhammer Space Marine 2 spóźnia się z odpowiednią optymalizacją gry

Warhammer Space Marine 2 spóźnia się z odpowiednią optymalizacją gry

Mamy złe wieści, którymi chcemy się podzielić z fanami, którzy z niecierpliwością czekają na Warhammer 40K: Space Marine 2.

Opublikowano po raz pierwszy 24 listopada 2023 r. o godzinie 07:57

Społeczność Warhammera 40K z niecierpliwością czekała na Warhammer 40K Space Marine 2, długo oczekiwaną kontynuację Sabre Interactive, w której po raz kolejny mogą doświadczyć nadludzkich umiejętności i brutalności Kosmicznego Marines.

Choć gra miała ukazać się w 2023 roku, wydawca Focus Home Entertainment podzielił się z fanami przykrymi wiadomościami. Tak, Warhammer 40K Space Marine 2 został opóźniony i może trochę potrwać.

Opóźnienie Warhammera 40K Space Marine 2

Aby zagrać w Warhammer 40K Space Marine 2, będziesz musiał poczekać co najmniej siedem miesięcy. (Zdjęcie: Focus Home Entertainment)

W komunikacie prasowym wydawca Focus Home Entertainment opowiedział o swojej ofercie tytułów i zauważył, że Warhammer 40K Space Marine 2 został opóźniony do drugiej połowy 2024 roku, co oznacza, że ​​fani będą musieli poczekać co najmniej 7 miesięcy. Wydawca wyjaśnił:

gra [Warhammer 40K Space Marine 2] Obecnie premiera planowana jest na drugą połowę 2024 roku, aby zapewnić czas potrzebny na odpowiednią optymalizację gry i zapewnienie jak najlepszych wrażeń. Focus Entertainment dokłada wszelkich starań, aby wypuścić grę o jakości przekraczającej oczekiwania niezliczonych fanów serii. Do tej pory Space Marine 2 zgromadziło już ponad milion list życzeń.

Nadal nie jest jasne, ile dokładnie miesięcy fani będą musieli poczekać. Jednak „na początku grudnia” otrzymamy aktualizację od wydawcy, a Focus Home Entertainment wskaże, że zostanie ujawniona „oficjalna data premiery”.

Patrząc na drugą połowę okna wydawniczego na rok 2024, oczekiwanie wyniesie co najmniej kolejne siedem (7) miesięcy. Jednakże potrzeba ulepszenia gry nie jest czymś złym, ponieważ wolelibyśmy mieć wrażenia dźwiękowe niż te z błędami…

Czekając na dokładną datę premiery Warhammer 40K Space Marine 2, możesz zapoznać się z rozszerzonym zwiastunem gry poniżej.

READ  Deepdub i FilmRoj współpracują przy wydaniu thrillera psychologicznego AI „SWARM” na festiwalu Cinequest

Napisane przez Vessela Meniego

Wessel jest byłym członkiem Brawurowa gradużej organizacji e-sportowej w Republice Południowej Afryki i byłego redaktora BŁĄD.online. Można go również znaleźć pod adresem HLTV Omów wszystko o CS eSports. Kiedy nie pisze ani nie redaguje, Wessel skupia się na Counter-Strike 2, zastanawiając się nad najlepszymi buildami Diablo 4 dla każdej klasy lub po raz kolejny wyruszając w krainy pomiędzy Elden Ring. Uwielbia gry ARPG i każdy tytuł SoulsBorne, jaki wpadnie mu w ręce, ale możesz wysłać mu e-mail lub wiadomość w mediach społecznościowych, podając wszelkie ciekawe tematy związane z grami, które Twoim zdaniem mogą mu się spodobać.