Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jesienna telewizja 2023: nowe i powracające programy do obejrzenia

Jesienna telewizja 2023: nowe i powracające programy do obejrzenia

Policja paryska, 1905 r Pierwszy sezon tego historycznego serialu policyjnego — zatytułowany „Policja paryska 1900”, którego akcja rozgrywa się w czasie, gdy wymyślane są procedury, do których jesteśmy przyzwyczajeni — jest znakomicie wyprodukowany, ma szalenie fabułę i niezmiennie dostarcza rozrywki. Nowy sezon przywraca większość obsady (z niefortunnym wyjątkiem wąchającej laudanum pani Lepine i stalowych nerwach Valerie Dashwood) i dodaje samochody. (Wybór MHz, 14 listopada)

Monarcha: Dziedzictwo potworów Ostatnia regularna rola Kurta Russella w serialu miała miejsce prawie 50 lat temu, w westernie „The Quest” z 1976 r., więc dziękuję Legendary Pictures i Apple za przekonanie go do zagrania w mało znanym filmie MonsterVerse, sąsiadującym z Godzillą. To umowa pakietowa: Russell i jego syn Wyatt grają głównego bohatera, oficera armii, który jest w jakiś sposób powiązany z badaniami i rozwojem kaiju. Wydaje się, że to uniemożliwia im wspólne pojawienie się na ekranie, ale zawsze możemy mieć nadzieję na zakrzywienie czasu. (Apple TV+, 17 listopada)

Scott Pilgrim startuje Powieści graficzne Briana Lee O’Malleya o melancholijnym basiscie z Toronto, który przypadkowo jest także wojownikiem gier wideo – na podstawie których w 2010 roku nakręcono już film „Scott Pilgrim kontra świat” z Michaelem Cerą w roli głównej – teraz zaadaptowano je do serii kreskówek . Wyprodukowany przez japońskie studio Science SARU. O’Malley jest obecny jako scenarzysta i reżyser. (Netflix, 17 listopada)

Fargo Po rozczarowującym pobycie w Kansas City w latach 50. XX wieku, w czwartym sezonie wiejskiego noir w reżyserii Noaha Hawleya wyrusza na północ, do Minnesoty i Północnej Dakoty, gdzie opowiada historię z Jonem Hammem w roli szeryfa i Juno Temple w roli kobiety, której szuka. W eklektycznej obsadzie znaleźli się Dave Foley, Lamorne Morris i Jennifer Jason Leigh. (FX, 21 listopada)

echo dźwiękowe Podobnie jak najeźdźcy z kosmosu wysyłający zarodniki, seriale Marvela mnożą się na Disney+. Ten film – z Alaqua Cox w roli indiańskiej bohaterki, która doskonale potrafi naśladować akcję i Zane’em McClarnonem w roli jej ojca – jest spinoffem „Hawkeye” z 2021 roku. Jednak w architekturze narracyjnej Marvela bliższy jest „Daredevilowi”, więc Charlie Cox i Vincent D’Onofrio występuje także w rolach Daredevil i Kingpin. (Disney+, 29 listopada)

Percy Jackson i bogowie olimpijscy Dziesięć lat po drugim i jak dotąd ostatnim filmie o Percym Jacksonie Walker Scobell (który grał młodszego Ryana Reynoldsa w The Adam Project) wciela się w rolę 12-letniego półboga w nowym serialu. (Disney+, 20 grudnia)

Inne powracające programy: „American Horror Story” (FX, 20 września); „Starstruck” (MAX, 28 września); „Simpsonowie” (Fox, 1 października); „Family Guy” (Fox, 1 października); „Magnum P.I.” (NBC, 4 października); „Skok kwantowy” (NBC, 4 października); „Creepshow” (Shudder, 13 października); „Hotel Portofino” (PBS, 15 października); „Bush: The Legacy” (Freevee, 20 października); „Pobierz” (Amazon Prime Video, 20 października); „Native America” (PBS, 24 października); „American Horror Stories” (FX na Hulu, 26 października); „Shorecy” (Hulu, 27 października); „Pozłacany wiek” (HBO, 29 października); „Invincible” (wideo Amazon Prime, 3 listopada); „Rap Sh!t” (Max, 9 listopada); „Julia” (Maks., 16 listopada); „Księga mocy trzecia: Wskrzeszenie Kanaanu” (Starz, 1 grudnia)

READ  Polska czarna komedia Dead End, sezon 1, będzie miała swoją premierę w serwisie Netflix w grudniu 2022 r. — The UBJ