Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

W lutym do subskrypcji Xbox Game Pass dodana zostanie fantastyczna gra RPG akcji Tales of Arise

W lutym do subskrypcji Xbox Game Pass dodana zostanie fantastyczna gra RPG akcji Tales of Arise

Pomimo pojawienia się w lutowej zapowiedzi Xbox Game Pass, Tales of Arise zostało szybko usunięte i wygląda na to, że fantastyczna gra RPG nie pojawi się w serwisie w tym miesiącu. Teraz oficjalny Xbox Japan Świergot Konto zostało potwierdzone Tales of Arise dołączy do Xbox Game Pass 20 lutego. Tales of Arise, jedna z najlepszych gier RPG akcji ostatnich lat, opowiada historię dwóch bohaterów, Alphena i Shionne, którzy urodzili się w przeciwstawnych światach Reny i Dahny. Przez ponad 300 lat Reyna rządziła miastem Dahna, pozbawiając jego planetę zasobów naturalnych, a mieszkańców wolności. Wraz z grupą przyjaciół pomożesz pokonać władcę obcej planety i uwolnić mieszkańców Reyny.

Według szacunków odblokowanie wszystkich 47 osiągnięć Tales of Arise z menu głównego zajmie około 80 godzin. Jeśli chcesz wiedzieć, z czym będziesz się musiał zmierzyć, zapoznaj się z naszym przewodnikiem Tales of Arise, w którym znajdziesz bardziej szczegółowe zestawienie osiągnięć. Na Xbox One dostępny jest pakiet osiągnięć dla RPG akcji, który prawdopodobnie będzie również dostępny, gdy Tales of Arise dołączy do Game Pass 20 lutego.

Aby poznać więcej gier, które dołączą do usługi, zapoznaj się z długą listą wszystkich potwierdzonych gier, które pojawią się w ramach usługi Game Pass w tym roku i w kolejnych latach.

READ  Producent Final Fantasy twierdzi, że 5G zakończy długą regułę konsoli do gier