Tech

W co zagrasz w ten weekend? (31 lipca) – Rozmowa

Zdjęcie: Capcom

Minął kolejny tydzień, z mnóstwem wiadomości związanych z Nintendo, które nas intrygowały. Były nasze recenzje gier takich jak Świetne rekordy prawnika asa i NEO: Świat kończy się z tobąi DLC Streets of Rage 4 wreszcie się pojawiło na przełączniku, Monster Hunter Rise ma świetne DLC w stylu OkamiA Nintendo tak mówi Animal Crossing: New Horizons nigdy nie został zapomniany; tak było Również nowe gry na Switch Online. Było też kilka lekkich momentów, w tym jeden Fani StreetPass próbują zdobyć hity w Nowym Jorku, a niektóre Nieco okropna grafika w pudełku dla Super Meat Boy.

Wydarzeń było dużo, więc czas na relaks i Omów nasze plany na weekend. kilka metrówEmber z zespołu Nintendo Life zrobił to właśnie poniżej, więc zachęcamy do przeczytania naszych wpisów, a następnie dołączenia do swoich w sekcji komentarzy. Baw się dobrze!

Thomas Whitehead, zastępca redaktora

Myślę, że z wieloma innymi spędzę miło czas Świetne rekordy prawnika asa w tym tygodniu; Właśnie skończyłem rozdział pierwszy i jak dotąd jest świetnie. Przede mną jeszcze długa droga Miecz ku niebu HD Więc spróbuję się w to zanurzyć i też do niej wrócę Powstanie łowców potworów W przypadku treści związanych z Okami.

Na Inne systemy spróbuję AbordażGdybym mógł znaleźć czas!

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment