Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

W co będziecie grać w ten weekend?  (27 maja)

W co będziecie grać w ten weekend? (27 maja)

Jim Norman, pisarz sztabowy

W zeszły weekend grałem w Kingdom Tears tak długo w ciągu jednego dnia, że ​​kiedy w końcu wyszedłem na zewnątrz, mrugając na pobliską latarnię uliczną, zdałem sobie sprawę, że mój wzrok całkowicie się zamazał.

Normalnie to by mi wystarczyło, żebym pomyślał, że prawdopodobnie odłożyłbym grę na jakiś czas, ale co robiłem przez kolejne dni? Kontynuuj grę, jakby nic się nie stało.

Czy to znak, że powoli się gubię? Może. Ale wolałbym patrzeć na to jako na przykład błyskotliwości gry. Jest jednak za wcześnie na wyrażenia takie jak „Najlepsza gra Zelda evz”. kiełbasaCzuję, że umieszczę go tam w nadchodzących latach.

No i właśnie w to będę grał w ten weekend. Żałuję, że znów nie zobaczę całej rozmytej plamy, ale hej, nie składam żadnych obietnic…

Oli Reynolds, pisarz sztabowy

Cóż, o to chodzi… Muszę zrobić sobie przerwę od Kingdom Tears. Do tej pory spędziłem w grze ponad 20 godzin, co jest naprawdę minimalne w porównaniu z wieloma innymi, ale zdecydowanie zaczynam czuć się trochę zmęczony. Pomimo czasu gry wciąż czuję, że ledwie podrapałem powierzchnię gry, a myślenie o tego rodzaju rzeczach napełnia mnie niepokojem. Po prostu chcę przez chwilę pograć w coś innego, wiesz?

Więc będzie Bioshock. BioShock jest słodki i cudowny. To jeden z moich ulubionych wszechczasów i mogę go pokonać w ciągu zaledwie kilku godzin w tym momencie, więc myślę, że okaże się przyjemnym środkiem czyszczącym podniebienie.

Liam Dolan, reporter wiadomości

Przez kilka następnych dni będę spędzać czas z jedynym Super Mario… Żartuję, wciąż jestem bardzo zajęty The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Nie mogę uwierzyć, że Nintendo było w stanie przygotować tak niesamowite wrażenia. Breath of the Wild było już niesamowite, a teraz mamy kontynuację, która opiera się na oryginalnych podstawach na wiele różnych sposobów, wykorzystując wszystkie nowe pomysły i narzędzia. Ilekroć siadam do sesji TotK, kończy się to od kilku godzin do połowy dnia lub całego wieczoru. Przynajmniej nie jestem jedyną osobą, która traci sen podczas tej gry. Udanego wypoczynku wszystkim!

READ  Samsung Galaxy Z Fold3 5G do przeglądu

Craig Reid, producent wideo Xbox Pure

Pomyślałem, że zagram Planeta Lana W tym tygodniu, ale zaskoczyłem się w dniu premiery, pokonując go dwukrotnie przed wyczyszczeniem pozostałych osiągnięć. To sprawia, że ​​ta życzeniowo genialna gra Sidescroller jest moją szóstą 100% grą roku – w połowie mojej 12 gier 100% noworocznym postanowieniem!

Więc szukam innej gry i nie jestem co do tego do końca pewien. Jednym z tytułów, które będę recenzował w ten weekend (dzięki teście technicznemu na Steamie), jest the Teksańska masakra piłą mechaniczną. To Dead By Daylight, wymagające, ale zabawne! Pomyślałem, że dam mu szansę, zanim pojawi się na Xboksie jeszcze w tym roku.

Hej, szczęśliwi gracze!

Goncalo Lopez, recenzent

Cudowny słoneczny weekend. Nie tylko Castle of Shikigami 2 i Crisis Wing osiągnęły swoją fizyczną chwałę, ale całkowicie genialny Star Gagnant jest duchowym następcą serii Soldier Blade, o której nie wiedziałeś, że potrzebujesz. Ale masowa strzelanina będzie kompletna tylko wtedy, gdy kręcisz Cesarza. Można nawet powiedzieć, że nie granie w Warhammer 40,000: Boltgun to herezja! Będzie działać bardzo dobrze, gdy będę czekać Przestrzeń morska II. Proszę podać łańcuchowy miecz.

Grą tygodnia pozostaje The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Jest tak wiele do zrobienia, tak wiele do zobaczenia… Nie chcę, żeby to się kiedykolwiek skończyło.


Dziękuję za przeczytanie! Możesz wypełnić poniższą ankietę, aby dać nam znać, jaką grę planujesz w ten weekend, a następnie przejdź do komentarzy, aby podzielić się innymi tytułami, które masz nadzieję dostać w swoje ręce.