Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Twórcy Lord Of The Rings: Gollum „głęboko przepraszają” za rozczarowanie graczy

Twórcy Lord Of The Rings: Gollum „głęboko przepraszają” za rozczarowanie graczy

Firma Daedalic Entertainment przeprosiła za „rozczarowujące wrażenia” graczy z gry Władca Pierścieni: Gollum. W oświadczeniu udostępnionym na Twitterze twórcy powiedzieli, że „głęboko żałują, że gra nie spełniła oczekiwań, jakie sobie postawiliśmy” i twierdzą, że pracują nad usunięciem błędów i problemów technicznych.

„Chcielibyśmy szczerze przeprosić za rozczarowujące wrażenia, jakie wielu z was miało z Władcą Pierścieni: Gollumem po jego wydaniu” – zaczyna się wiadomość. „Przyjmujemy do wiadomości i głęboko żałujemy, że gra nie spełniła oczekiwań, jakie postawiliśmy sobie lub naszej oddanej społeczności. Proszę przyjąć nasze szczere przeprosiny za wszelkie rozczarowania, jakie mogła to spowodować”.

Dalej jest napisane, że „rozumieją, że sukces gry zależy od zadowolenia i zadowolenia jej graczy” oraz że „aktywnie słuchali waszych głosów, czytali wasze komentarze i analizowali konstruktywną krytykę i sugestie, które mieliście pod warunkiem, że.”

„Nasz zespół programistów ciężko pracuje, aby rozwiązać błędy i problemy techniczne, z którymi spotkało się wielu z was. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wam łatki, które pozwolą wam w pełni cieszyć się grą”.

Władca Pierścieni: Gollum otrzymał bardzo negatywne recenzje od premiery w zeszłym tygodniu i obecnie ma ocenę „w większości negatywną”. na Steamie. Niektóre krytyczne uwagi dotyczą błędów, które można naprawić, ale każda inna część doświadczenia również została źle przyjęta. Recenzja Rachel’s Lord Of The Rings: Gollum była bardzo ciężka w ocenie jej historii, skradania się i każdego innego aspektu poza grafiką otoczenia.

Gollum przez jakiś czas wydawał się nieuniknionym smrodem, gdy Ed odszedł z pokazów przedpremierowych z niewielką lub żadną pochwałą na początku 2022 roku.

READ  Nowa aktualizacja PlayStation 5 umożliwia pomoc drugiego kontrolera