Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

W Bloodborne można grać na PC – a ten operator danych twierdzi, że ma dowód

W Bloodborne można grać na PC – a ten operator danych twierdzi, że ma dowód

Jego zrzut ekranu i nazwa pliku wywołały plotki, że Bloodborne: The Old Hunters Edition można w pełni odtwarzać na PC.

Jak zauważył dataminer Lance McDonald i udostępnił dalej Resetowaniezrzuty ekranu autorstwa artysty ze środowiska oprogramowania z nazwami plików wskazującymi, że zostały pobrane z oryginalnego komputera PC do gry.

Zobacz, jak Ian wypróbowuje wersję Bloodborne na PSX.

„Właśnie zauważyłem coś fajnego” – powiedział McDonald, wskazując na obrazy przesłane na wiki Bloodborne’s Fandom.

Zrzuty ekranu z Oil Urns na wiki Bloodborne Fandom zostały nadesłane przez Macosa Domenecha, artystę zajmującego się środowiskiem w From Software. Zrzuty ekranu zostały wykonane przy użyciu kompilacji Bloodborne dla systemu Windows.

Większość artystów[s] Do swojej pracy wykorzystali wersję komputerową Bloodborne, ale zrzuty ekranu Marcusa zostały zrobione przy użyciu rzeczywistej pełnej detalicznej kopii gry działającej na systemie Windoes, a nie na początku ery „projektu potworów” (można to stwierdzić po ikonie ładowania w rogu ).

„Marcus prawdopodobnie ma pełną wersję gry na PC. Jest szalony” — dodaje McDonald. „Zrzuty ekranu noszą nazwę„ SPRJ-win64 ”, co jest konwencją nazw plików używaną przez grę podczas robienia zrzutu ekranu w menu debugowania. Są również wyraźnie zrobione za pomocą kamery debugowania, do której nikt nie miał dostępu, dopóki nie wypuściłem łatki miesiąc temu.”

I robi się jeszcze ciekawiej.

„Zrzuty ekranu pochodzą z Fishing Hamlet, więc jest to dosłownie pełna gra, a także DLC, które działają na PC”, zakończyło się, chociaż wielu graczy odrzuca twierdzenie McDonalda dotyczące schematu konwencji nazw plików.

„Wspomniałem, że widziałem wcześniej Bloodborne działającego na Windows 7 w prywatnym środowisku, a to była bardzo wczesna wersja z około maja 2014 r.”, dodaje McDonald w późniejszych tweetach. „Po raz pierwszy widzieliśmy pełną grę + DLC. Jednak nie jest tak, że kiedykolwiek dostaniemy ją w swoje ręce…

„To było lata temu, zauważyłem to dopiero dzisiaj. Myślę, że wiele osób myślało, że kłamię, kiedy powiedziałem, że Bloodborne faktycznie działa na PC, a zespół programistów używał go regularnie. Ale jeśli chcesz prawdziwych dowodów, idź”.

Oczywiście większość gier jest tworzonych na PC, więc nie ma wątpliwości, że PC Bloodborne gdzieś puka, a nawet MacDonald przyznaje, że ta wiadomość to „po prostu naprawdę błahostka (lub frustracja, wiedząc, że wersja jest gdzieś tam i gnije).) . Jednak płomienie spekulacji ponownie się rozpaliły, a niektórzy mają nadzieję na więcej wiadomości na PlayStation Showcase w przyszłym tygodniu. Uważaj na tę przestrzeń, co?