Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Box Art Brawl: Duel – The Legend of Zelda: Phantom Hourglass

Box Art Brawl: Duel – The Legend of Zelda: Phantom Hourglass

Zdjęcie: Nintendo na żywo

Witamy z powrotem w kolejnej wersji Box Art Brawl!

Zanim przejdziemy do rozgrywki w tym tygodniu, szybko podsumujmy, co wydarzyło się ostatnim razem, gdy poprosiliśmy was o wybranie ulubionego projektu spośród naszych dwóch regionalnych opcji okładek Beyond Good and Evil. To była nieco zacięta rywalizacja, niż widzieliśmy w ostatnich tygodniach, ale europejska okładka ostatecznie zajęła pierwsze miejsce z 59% głosów, podczas gdy Ameryka Północna uzyskała 41%.

W tym tygodniu mieliśmy sporo Zeldy na głowie (nie mogę sobie wyobrazić dlaczego), więc zdecydowaliśmy się zachować serię z przodu i na środku, ponieważ dopasowaliśmy dwie różne okładki The Legend of Zelda: Phantom Hourglass z 2007 roku.

Tytuł DS okazał się dzielący dla serii, a wielu umieszcza go w niższych klasach swoich ocen Zelda. To prawda, może nie jest to jeden z najlepszych momentów Linka, ale kontynuacja Wind Waker wciąż zajmuje szczególne miejsce w naszych sercach – i wszyscy powinniśmy cieszyć się szansą zobaczenia Toon Link przy każdej nadarzającej się okazji.

Jeśli chodzi o okładkę, ten tydzień oferuje coś interesującego, ponieważ projekty europejskie i japońskie ściśle się pokrywają, z których oba kontrastują z projektem używanym w Ameryce Północnej. Łącząc podobieństwa, zostajemy ze staroświeckim pojedynkiem na naszych rękach.

Poznajmy moich konkurentów w tym tygodniu.