Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Veronica Comcia 1927-2021 | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – Veronica Kumsia, lat 94, zmarła w środę wieczorem 12 maja 2021 r. W Hospicjum Doliny, Domu Hospicyjnym.

Pani Comasia urodziła się 8 stycznia 1927 roku w Youngstown jako córka Johna i Berthy Ramsay Whiteside.

Dorastając w Youngstown, Veronica ukończyła w 1945 roku East High School, gdzie brała udział w zabawie licealnej i konfiturach dla dziewcząt.

Veronica pracowała na komisji ds. Dystrofii mięśniowej w latach 70. XX wieku, zanim 29 października 1979 roku dołączyła do oddziału Mahoning American Cancer Society. Veronica pracowała jako koordynatorka wolontariuszy przez 35 lat i przeszła na emeryturę w 2014 roku w wieku 87 lat.

Przez lata, jako hobby, Veronica projektowała kartki z życzeniami jako niezależny agent dla Hallmark, Novo i Barker Card.

Należała do Amity Card Club w Trumbull County i była wieloletnim członkiem Zjednoczonego Polskiego Kościoła Metodystów.

Mąż Veroniki Wesley, John Comcia, którego poślubiła 4 listopada 1946 roku, zmarł 10 kwietnia 1993 roku.

Veronica wyjeżdża, by pielęgnować pamięć o jednej córce, Lonnie (Douglas) Cobock z Mesa w Arizonie; Jedna wnuczka, Holly (Philip) Sudman; Plus troje prawnuków, Tommy, Grace i Zachary, wszyscy z Boardman. Ponadto opuściła jednego brata, Thomasa Whiteside’a z Austin oraz kilka siostrzenic i siostrzeńców z rodzin Wire, Litt i Ellis.

Oprócz rodziców i męża Veronica poprzedziła śmierć syna Wesleya Comcii. Dwie siostry, Mary Louise Ellis i Ruth Usenbo; I jeden brat, John Whiteside.

Rodzina otrzyma Friends 2 do 15:45 w sobotę 15 maja 2021 r. W domu pogrzebowym Cunningham-Becker, 270 N. Main St. , Polska 44514. Uroczystość upamiętniająca życie Weroniki odbędzie się o godzinie 16:00 w domu pogrzebowym z księdzem Kenem Giffordem z Polskiego Kościoła Metodystów.

Zamiast kwiatów rodzina prosi o darowizny finansowe w imieniu Veronica na rzecz American Cancer Society, P.O. 1981, Cleveland, OH 44516.

Kondolencje można przesyłać na stronę www.beckerobits.com.

READ  TVBET wzmacnia swoją obecność w Polsce z Betcris.pl - Wiadomości Europejskiego Branży Gier

(Uwaga specjalna)