Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Urodziny Arjuna Rampala: Wspaniałe zdjęcia aktora z „lakierem do paznokci”, które sprawią, że będziesz się ślinić

Arjun Rampal, jeden z modeli OG w Indiach, obchodzi dziś swoje urodziny. ten O Shanti O Aktor, któremu udało się zdobyć karierę w Bollywood, wciąż jest cukierkiem dla oczu. Rampal jest ojcem trójki pięknych dzieci i może z łatwością znaleźć się na naszej liście pysznych ojców z Bollywood. Jego „smaczne” zdjęcia w internecie często pochłaniają cały nasz czas i uwagę i nie możemy przestać podziwiać, ile miał lat przez te wszystkie lata. Dakkad Nowa data premiery: filmy Kangana Ranaut, Arjun Rampal i Divya Dutta w kinach 8 kwietnia 2022 roku!

Jedno spojrzenie na konto Rampala na Instagramie, a przekonasz się, że modeling jest nadal integralną częścią jego życia. Jego pełne wdzięku kliknięcia sprawiają, że nasze dni i jego fajny wygląd sprawiają, że chcemy więcej. Od jego selfie bez koszuli po szczere filmy, jest wiele do zobaczenia i google, prawda? Jest namiętnym tatą i kochającym mężem, ale jest też facetem, o którym marzy każda dziewczyna, i powtarzamy, naprawdę trudno mu się oprzeć. Dziękujemy Bogu w mediach społecznościowych za możliwość obejrzenia jego wspaniałych filmów i życzymy sobie, aby był częścią naszego życia w alternatywnym świecie. Trzy małpy: Arjun Rampal zaczyna strzelać do indyjskiej adaptacji napadu na pieniądze w Bombaju.

Myślę, że przesadzamy? Spójrz na niektóre z jego urzekających filmów poniżej.

przystojny tata

Co za uroczy uśmiech

Geekowie też mogą wyglądać seksownie!

Kto jeszcze miażdży ich blond włosy?

przystojny duet

Jak na obrazku!

Arjun Rampal >>>> Disha Patani

Przechodząc do przyszłych projektów Arjuna, aktor pojawi się następnie z Bobbym Deolem, Sharmanem Joshi i Mouni Roy w Daszek na Netflixie. Jest także częścią Kangana Ranaut Aktor, dcad i inna wersja, Trzy małpy. Cóż, przyszły rok już zapowiada się dla niego obiecująco i życzę mu wielu sukcesów w nadchodzących latach.

READ  Teatr wojny - Times

Wszystkiego najlepszego, Arjunie Rampalu. Mam dobry pomysł.

(Powyższa historia pojawiła się po raz pierwszy w najnowszym numerze 26 listopada 2021 r. o godzinie 09:00 IST. Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących polityki, świata, sportu, rozrywki i stylu życia, zaloguj się na naszej stronie internetowej Latestly.com).