entertainment

Urodziny Arjuna Rampala: Wspaniałe zdjęcia aktora z „lakierem do paznokci”, które sprawią, że będziesz się ślinić

Arjun Rampal, jeden z modeli OG w Indiach, obchodzi dziś swoje urodziny. ten O Shanti O Aktor, któremu udało się zdobyć karierę w Bollywood, wciąż jest cukierkiem dla oczu. Rampal jest ojcem trójki pięknych dzieci i może z łatwością znaleźć się na naszej liście pysznych ojców z Bollywood. Jego „smaczne” zdjęcia w internecie często pochłaniają cały nasz czas i uwagę i nie możemy przestać podziwiać, ile miał lat przez te wszystkie lata. Dakkad Nowa data premiery: filmy Kangana Ranaut, Arjun Rampal i Divya Dutta w kinach 8 kwietnia 2022 roku!

Jedno spojrzenie na konto Rampala na Instagramie, a przekonasz się, że modeling jest nadal integralną częścią jego życia. Jego pełne wdzięku kliknięcia sprawiają, że nasze dni i jego fajny wygląd sprawiają, że chcemy więcej. Od jego selfie bez koszuli po szczere filmy, jest wiele do zobaczenia i google, prawda? Jest namiętnym tatą i kochającym mężem, ale jest też facetem, o którym marzy każda dziewczyna, i powtarzamy, naprawdę trudno mu się oprzeć. Dziękujemy Bogu w mediach społecznościowych za możliwość obejrzenia jego wspaniałych filmów i życzymy sobie, aby był częścią naszego życia w alternatywnym świecie. Trzy małpy: Arjun Rampal zaczyna strzelać do indyjskiej adaptacji napadu na pieniądze w Bombaju.

Myślę, że przesadzamy? Spójrz na niektóre z jego urzekających filmów poniżej.

przystojny tata

Co za uroczy uśmiech

Geekowie też mogą wyglądać seksownie!

Kto jeszcze miażdży ich blond włosy?

przystojny duet

Jak na obrazku!

Arjun Rampal >>>> Disha Patani

Przechodząc do przyszłych projektów Arjuna, aktor pojawi się następnie z Bobbym Deolem, Sharmanem Joshi i Mouni Roy w Daszek na Netflixie. Jest także częścią Kangana Ranaut Aktor, dcad i inna wersja, Trzy małpy. Cóż, przyszły rok już zapowiada się dla niego obiecująco i życzę mu wielu sukcesów w nadchodzących latach.

READ  Seria sal Brattleboro Music Center z udziałem Adama Gulki | zabawa

Wszystkiego najlepszego, Arjunie Rampalu. Mam dobry pomysł.

(Powyższa historia pojawiła się po raz pierwszy w najnowszym numerze 26 listopada 2021 r. o godzinie 09:00 IST. Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących polityki, świata, sportu, rozrywki i stylu życia, zaloguj się na naszej stronie internetowej Latestly.com).

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment