Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

UAP zgodził się na przejęcie firmy

Zarząd AB „Ignitis Group” (już nie spółka) zatwierdził umowę kupna-sprzedaży (nie jest to już umowa) w dniu 20 maja 2021 r., Zgodnie z którą spółka zależna spółki UAP „Ignitis Renewables” (już nie – Ignitis Renewable) przejmie spółkę zarejestrowaną w Polsce. Chce wcześniej nie podejmować żadnych działań.

Firma, którą chce pozyskać, będzie służyła do gromadzenia umiejętności i innych zasobów, które posłużą do pozyskiwania i rozwijania projektów zielonej energii na polskim rynku.

Umowa kupna-sprzedaży firmy zarejestrowanej w Polsce pod obecną nazwą Tołstoj SP. z oo ma zostać podpisana w najbliższej przyszłości. Alexander Spiridonov, General Manager, Ignitis Renewables i Diana Kazakovich, CEO, Ignitis Polska SP. z oo, nominowanych na stanowiska w zarządzie spółki. Po przejęciu nazwa firmy zostanie zmieniona, aby odzwierciedlać politykę nazewnictwa firmy w spółkach grupy. Spółka nie będzie oddzielnie informować o rozwiązanej umowie, powołaniu nominowanych członków i zmianie nazwy.

Ignitus Renewables jest obecnie dostępny w Pomerania Wind Farm S.P. z oo, która wytwarza 94 MW pomorskiej farmy wiatrowej. Dokonując nowych przejęć, Ignitis Renewables realizuje strategiczny cel firmy, jakim jest dalszy rozwój portfolio firmy w zakresie produkcji ekologicznej.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji:

Arthra’s Cattlerius
Prezes ds. Public relations w Ignatius Group
[email protected]
+370 620 76076

READ  Polska: Nowe zasady dotyczące nakazów wstępnych w sprawach dotyczących własności intelektualnej