Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Twórca konsoli Xbox przed 20. rocznicą przekazuje miłą wiadomość, aby podziękować fanom za wsparcie

Seamus Blackley, ojciec Xboksa, który jest teraz Słynie z pieczenia starego chleba, podzielił się wiadomością przed 20. rocznicą Xboksa.

W poście na Twitterze Blakely powiedział, że tylko zespół, który pomógł zaprojektować i wydać konsolę Xbox, zawdzięcza około 40% sukcesu konsoli. „Prawdziwymi ludźmi, którzy odnieśli sukces na Xboksie, są gracze i fani” — powiedział Blakely. „Bez wsparcia ludzi, którzy podjęli ryzyko zakupu rzeczy, w ogóle by się nie udało”.

„Kupowanie Xboksa i bycie fanem Xboksa – przekonanie mamy, chłopaka, dziewczyny, że posiadanie Xboksa jest w porządku i kupienie konsoli od firmy, która stworzyła program Excel, było ważne” – dodał. „Zwłaszcza w 2000 roku. Nie było to oczywiste. Wiesz, bycie fanem Xboksa wymaga trochę hartu ducha. I naprawdę to doceniam.

też ponuro Niedawno przeprosiłem CEO AMD Aby przełączyć się w ostatniej chwili na procesory Intel dla oryginalnej konsoli Xbox. „Stałem tam na podium, aby ogłosić, z [Bill Gates]Powiedział, że inżynierowie AMD byli tam w pierwszym rzędzie i wyglądali na bardzo smutnych. „Nigdy go nie zapomnę. Tak bardzo pomogli z prototypami. Prototypy, które faktycznie uruchomiły ogłoszenie o premierze, pokazują SPRZĘT AMD. Czułem się, jakbym był takim osłem.”

Microsoft zrezygnował z AMD na rzecz Intela z powodu „Czysta polityka” Blakely powiedział w innym tweecie.

Blakely dzieli się ostatnio wieloma historiami. Zostało to również niedawno ujawnione Blink 182 zachęcił go do wypicia całej butelki szampana na imprezie Xbox kilka lat temu.

Oryginalna konsola Xbox została wydana 15 listopada 2001 roku, więc niedługo zbliża się jej 20. rocznica. Microsoft świętuje tę okazję z Transmisja na żywo o tematyce rocznicowej Oraz wraz z wprowadzeniem na rynek kilku produktów. Aby uczcić Halo, które również obchodzi w tym roku 20. rocznicę, Microsoft wydaje plik Niestandardowa marka Halo Infinite na Xbox Series X, a także przezroczysta konsola xbox, oraz słuchawki z edycji specjalnej.

READ  Discord upada - The Verge

Microsoft powiedział, że transmisja na żywo z okazji 20. rocznicy Xbox nie będzie zawierać żadnych nowych zapowiedzi gier, ale wydarzenie będzie „specjalnym spojrzeniem na 20 lat Xbox”.

Blakely jest teraz dyrektorem generalnym Pacific Light and Hologram, „startowej firmy technologicznej działającej w trybie stealth”.