Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Twinsen’s Little Big Adventure Remastered i Twinsen’s Little Big Adventure 2 Remastered zapowiedziane na konsole i PC

Twinsen’s Little Big Adventure Remastered i Twinsen’s Little Big Adventure 2 Remastered zapowiedziane na konsole i PC

[2.21] ogłaszać Mała wielka przygoda Twinsena zremasterowana I Mała wielka przygoda Twinsena 2 zremasterowanaUnreal Engine 5 to remake gier przygodowych Mała wielka przygoda (Znany jako Bezlitosny: przygoda Twinsona w Ameryce Północnej) i Mała wielka przygoda 2 (Odyseja Twinsona). Oba zostaną uruchomione na konsolach i PC przez Steam (1I 2) w roku 2024. Nie ogłoszono żadnych konkretnych konsol.

Ponadto wcześniej zapowiedziano ponowne uruchomienie Przygoda Twinsena Little Big Big 3, którego premiera była pierwotnie zaplanowana na 2024 rok, została opóźniona. Dokładny termin wydania zostanie ogłoszony w późniejszym terminie.

Oto przegląd nowych wydań, za pośrednictwem [2.21]:

NA

Przeprojektowana wersja Bezlitosny: przygoda Twinsona Będą one dostępne dla graczy w wersji demonstracyjnej, która rozpocznie się na Steam Next Fest, który odbędzie się w dniach 19-26 czerwca 2023 r. Obie gry zostaną w pełni wydane później w 2024 r. na PC i konsole, aby uczcić 30. rocznicę pierwszej gry. Na całym świecie nowa własność intelektualna będzie miała nową tożsamość, Mała wielka przygoda Twinsena.

oba adresy, Bezlitosny: przygoda Twinsona I Odyseja Twinsona To był klasyk gier z lat 90. Gry zostały początkowo opracowane przez Adeline Software International i opublikowane przez Electronic Arts (Europa) i Activision. Pierwsza gra została wydana w 1994 roku, a druga w 1997 roku. W pierwszej grze gracze śledzą Twinsena, zwykłego obywatela żyjącego pod dyktaturą dr Funfrocka, który ratuje mieszkańców swojej planety.

Opierając się na początkowym sukcesie, obie gry zostały bardzo dobrze przyjęte przez krytyków i graczy w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Brazylii. Światową sprzedaż szacuje się na 500 000 egzemplarzy pierwszej gry i 800 000 kopii drugiej. Te dwie niesamowite gry zostały ponownie wydane na Steamie w 2012 roku, sprzedając 200 000 kopii cyfrowych.

W pełni zremasterowany

W ramach tych zremasterowanych wersji Odyseja Twinsona gracze będą mogli przeżyć przygody Twinsenów i podróżować z wyspy na wyspę, ciesząc się szeregiem ulepszeń, takich jak:

  • Całkowita przeróbka graficzna i techniczna – Każda gra skorzysta z technicznego i graficznego przeglądu przy użyciu Unreal Engine 5 firmy Epic Games i została przebudowana od podstaw. Będą cieszyć się ulepszonymi animacjami, lepszym śledzeniem kamery i wyższą wiernością wizualną, dzięki czemu Planet Twinsun będzie wart nowej generacji. Kierownictwo artystyczne gry przypisuje się brazylijskiemu artyście Paolo Torino.
  • Całkowicie przeprojektowane sterowanie – Sterowanie analogowe pozwoli na dokładniejsze sterowanie Twoim Twinsenem. Nowe umiejętności, takie jak uniki i możliwość natychmiastowej zmiany broni, stworzą nowe możliwości dla graczy. Właściciele gier otrzymają możliwość korzystania z oryginalnych elementów sterujących.
  • Zaktualizowana muzyka – Dzięki niesamowitej pracy kompozytora Philippe’a Vacciego, oryginalna ścieżka dźwiękowa gry stała się natychmiast klasykiem. Po 30 latach nadszedł czas, aby przywrócić magię gry dzięki zremasterowanym wersjom ścieżek dźwiękowych obu gier.

Pokaż pierwszą grupę Mała wielka przygoda Twinsena zremasterowana zrzuty ekranu tutaj i Mała wielka przygoda Twinsena 2 zremasterowana zrzuty ekranu tutaj.

READ  Nowe gry na PS5 i PS4 w tym tygodniu (od 4 lipca do 10 lipca) — przewodnik

Mała wielka przygoda Twinsena zremasterowana

Mała wielka przygoda Twinsena 2 zremasterowana