Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

westchnienie!  Dla przypomnienia, Sony nie tworzy Supermana na PS5 wyłącznie

westchnienie! Dla przypomnienia, Sony nie tworzy Supermana na PS5 wyłącznie

Zdjęcie: Push Square

Trwający wielomiliardowy dramat wykupu Activision Blizzard miał sporo zawstydzających momentów ze wszystkich stron, ale ten zbliża się do parodii. Adwokaci ze strony Microsoftu, najprawdopodobniej na siedmiocyfrowych pensjach, zasugerowali w niedawnym dokumencie Opublikowane przez brytyjski Urząd ds. Konkurencji i Rynków Sony tworzy Supermana wyłącznie na PS5. Oczywiście, że tak nie jest i to tylko pomyłka.

Prawdopodobnie zespół prawniczy O mnie Aby odnieść się do Marvel’s Spider-Man, który został opracowany przez własne studio PlayStation, Insomniac Games. Błąd pojawił się jako część kontrargumentu ze strony Microsoftu, twierdzącego, że „nie było żadnych dowodów […] Jedna franczyza może prowadzić do sprzedaży konsoli. Zdolność PlayStation do konkurowania.

Brytyjskie i europejskie organy regulacyjne podejmą ostateczną decyzję w sprawie umowy za nieco ponad miesiąc. Microsoft mądrze wykorzystał ten czas, podpisując umowy z wszelkiego rodzaju „konkurentami”, aby związać Call of Duty ze swoimi platformami na następne 10 lat. Oczywiście jedyna organizacja, która do tej pory odmówiła podpisania, Sony, pozostaje w centrum burzy.

READ  Google banuje 13 popularnych aplikacji na Androida – usuń je teraz lub zapłać cenę