Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Trump życzy swoim przeciwnikom, aby „zgnili w piekle” w gniewnej świątecznej tyradzie: NA ŻYWO

Trump życzy swoim przeciwnikom, aby „zgnili w piekle” w gniewnej świątecznej tyradzie: NA ŻYWO

Po decyzji Sądu Najwyższego Donald Trump zaostrza swoją antyimigrancką retorykę

Donald Trump uczcił Boże Narodzenie, udostępniając serię filmów ze swoich uroczystych przemówień prezydenckich po tym, jak spędził ponad pół dnia na rozmowach o wyborach prezydenckich w 2024 r. i różnych problemach prawnych, w tym świątecznym życzeniu, aby jego przeciwnicy zgnili w piekle.

„Wesołych Świąt dla wszystkich, łącznie z jedyną nadzieją nieuczciwego Joe Bidena, obłąkanego Jacka Smitha, wymykającego się spod kontroli wariata, który właśnie zatrudnił zewnętrznych prawników, prosto z bagien (bezprecedensowe!), aby pomogli mu w polowaniu na czarownice” – były prezydent napisał. „To było źle wykonane”. Idź za Trumpem i MAGA.

Życzenia świąteczne kierowane były także do światowych przywódców, „zarówno dobrych, jak i złych” oraz „chorych” bandytów w kraju, „chcących zniszczyć niegdyś wspaniałe Stany Zjednoczone Ameryki”. Mogą zgnić w piekle. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

W przyszłym roku Trump będzie miał cztery procesy karne obejmujące łącznie 91 zarzutów karnych, oprócz kampanii prezydenckiej.

Zespół prawny Trumpa podejmuje wspólne wysiłki, aby opóźnić lub oddalić te sprawy. W sobotę jego zespół zwrócił się do sądu apelacyjnego o oddalenie skierowanej przeciwko niemu sprawy dotyczącej ingerencji w wybory federalne w 2020 r. ze względu na immunitet prezydenta.

1703586219

Jak Trump spędził Święta Bożego Narodzenia?

A zatem, pośród wszystkich gniewnych postów na Truth Social, jak Donald Trump spędził Boże Narodzenie?

Cóż, materiał nagrany przez gościa na kolacji w Mar-a-Lago w Wigilię Bożego Narodzenia i opublikowany na Instagramie pokazuje, jak były prezydent wita gości i siada do jednego stołu przynajmniej przez część posiłku.

Film krąży po serwisie X, znanym wcześniej jako Twitter, gdzie użytkownicy ponownie zastanawiają się nad miejscem pobytu byłej Pierwszej Damy Melanii Trump, którą rzadko widuje się z mężem, nawet podczas wakacji.

Olivera O’Connella26 grudnia 2023 10:23

1703584800

Gdzie Donald Trump stoi przed wyzwaniami związanymi z czternastą poprawką?

Osoby i organizacje lewicowe twierdziły, że Trump naruszył artykuł trzeci czternastej poprawki – znany jako klauzula powstania – powołując się na jego udział w ataku na Kapitol USA 6 stycznia.

Jak dotąd tylko jeden stan, Kolorado, usunął Trumpa z głosowania na mocy 14. poprawki. 19 grudnia stanowy Sąd Najwyższy orzekł, że były prezydent nie może być obecny na stanowych kartach do głosowania i nie można go uznać za kandydata do Białego Domu.

Choć Trump twierdzi, że zamierza odwołać się od decyzji w sprawie Kolorado i prawdopodobnie skieruje sprawę do Sądu Najwyższego USA, przygotowuje także apelacje, apelacje i decyzje w innych stanach.

Oto inne wyzwania utrudniające kwalifikowalność Trumpa do wyścigu w 2024 r.:

Greg Graziosi26 grudnia 2023 o godzinie 10:00

1703581200

Gospodarz Fox News kpi z widzów, którzy wysyłali mu nienawistne wiadomości w związku z odmową odrzucenia wyborów w 2020 roku

Gospodarz Fox News, Neil Cavuto, poświęcił kilka minut w swoim programie „Your World”, aby odpowiedzieć na nienawistne wiadomości wysyłane przez widzów w czwartek.

Kilku widzów było szczególnie zdenerwowanych odmową Cavuto odrzucenia wyników wyborów w 2020 roku.

„Przykro nam, że inteligentny człowiek z dumą okazuje swoją ignorancję, podczas gdy Neil Cavuto z moralną pewnością upiera się, że oszustwo podczas wyborów w 2020 roku nigdy nie miało miejsca” – napisał do Cavuto widz o imieniu Kevin.

Były prezydent Donald Trump i kilku jego współpracowników boryka się z szeregiem problemów prawnych wynikających z fałszywych twierdzeń, że wybory w 2020 r. zostały skradzione, począwszy od zarzutów karnych po ogromne wypłaty. W kwietniu Fox News osiągnęła również ugodę w wysokości 787 milionów dolarów z Dominion Voting Systems, unikając procesu, który miał zbadać relacje sieci dotyczące fałszywych twierdzeń, że wybory w 2020 roku zostały sfałszowane.

„W ten sposób wszechmocny Neil Cavuto doszedł do wniosku, że ostatnie wybory nie zostały skradzione” – napisał inny widz. „Kto mówi, że jesteś gruba?”

Pan Cavuto nie przebierał w słowach w swojej odpowiedzi udzielonej JJ.

„No cóż, tak twierdzi każda rozsądna osoba na tej planecie” – powiedział. „Obejmuje to 38 dochodzeń, dziesiątki ponownych przesłuchań, a następnie ponowne przesłuchania i dziesiątki innych spraw, często prowadzonych przez sędziów mianowanych przez Trumpa. Poza tym wybierz, co chcesz.

READ  Zełenski nigdy tu nie mieszkał, ale teraz możesz! Na rynku dostępna jest oszałamiająca prywatna wyspa na Florydzie, warta 75 milionów dolarów, która według skrajnie prawicowych działaczy jest własnością prezydenta Ukrainy.

Greg Graziosi26 grudnia 2023 09:00

1703577600

ICYMI: Obalenie Trumpa ponownie rzuca Bidenowi oskarżenia o „powstanie”.

Prezydent Joe Biden powiedział, że „nie ma wątpliwości”, że Donald Trump był odpowiedzialny za podsycenie powstania na Kapitolu USA 6 stycznia. „To oczywiste. Widzieliście to wszystko” – powiedział w środę dziennikarzom.

„Nie jestem buntownikiem” – napisał następnego dnia były prezydent na swojej stronie Truth Social. „Krzywy Joe Biden!!!”

Nie wdawał się w szczegóły, ale jest to najnowsza próba faworyta do nominacji Partii Republikańskiej na prezydenta w 2024 r., polegająca na przekręceniu lub skierowaniu kierowanych pod jego adresem oskarżeń do tych, którzy stawiają oskarżenia.

Twierdzenie to rozpowszechnia się po jego maratonach i w mediach społecznościowych. Powtórzyli to jego sojusznicy i zwolennicy. Następuje to tuż po tym, jak Trumpowi postawiono zarzuty karne za próby unieważnienia wyników milionów amerykańskich głosów w wyborach prezydenckich w 2020 r. i rosnącą listę pozwów grożących usunięciem go z tego powodu z listy wyborczej w 2024 r.

Greg Graziosi26 grudnia 2023 o godzinie 08:00

1703574000

ZOBACZ: Ramaswamy odpowiada, że ​​„nie należy do planu B”, gdy zapytano go, czy dołączyłby do administracji Trumpa

Zapytany, czy dołączyłby do administracji Trumpa, Ramaswamy odpowiada, że ​​„nie należy do planu B”.

Greg Graziosi26 grudnia 2023 o godzinie 07:00

1703570400

Obrzydliwa reklama eskaluje twierdzenia, że ​​Donald Trump jest „śmierdzący”

Projekt Lincoln, komitet działań politycznych skierowany przeciwko Trumpowi, opublikował paskudną reklamę, w której powtarza twierdzenia, że ​​były prezydent Donald Trump śmierdzi.

Twierdzenia dotyczące rzekomego zapachu byłego prezydenta wybuchły na początku tego tygodnia, kiedy były republikański republikanin stanu Illinois Adam Kinzinger ćwierkanie„Jestem naprawdę zaskoczony, że osoby bliskie Trumpowi nie rozmawiały o tym zapachu. Naprawdę jest na co popatrzeć. Noś maskę, jeśli możesz”.

Projekt Lincoln wykorzystał burzę, jaka wybuchła w mediach społecznościowych, publikując w sobotę reklamę wideo z podpisem: „Czy to ty Donald? #PachnieTrumpem.”

Greg Graziosi26 grudnia 2023 o godzinie 06:00

1703566748

Greg Graziosi26 grudnia 2023 04:59

1703563208

„Podnóżki” Trumpa wywołują burzę w mediach społecznościowych: „Co za samiec alfa”

Media społecznościowe nie zareagowały pozytywnie na odkrycie czarnych prostokątnych podkładek, które zauważono pod stopami byłego prezydenta podczas jego przemówienia w Mar-a-Lago.

„Co tu reprezentuje Trump? Jak często ich używa?” – zapytało jedno konto w X Pocztaktóre zawierało zdjęcie błyszczących czarnych butów Trumpa opartych na podkładkach.

1 użytkownik Żartobliwie„Ochraniacze palców Trumpa, szpilki DeSantis – czy GOP ma fetysz stóp?”

Greg Graziosi26 grudnia 2023 o godzinie 04:00

1703559608

Trump od miesięcy atakuje Nikki Haley, która ma „ptasi mózg”. Teraz rozważa funkcję wiceprezydenta

Po miesiącach krytykowania swoich najbliższych republikańskich rywali w wyścigu o fotel prezydenta w 2024 r. Donald Trump uważa obecnie ją za swoją zastępcę, jeśli odzyska Biały Dom.

– Co o tym myślisz, Nikki? Trump podobno zapytał.

Jednak propozycja spotkała się z szeroką krytyką w jego najbliższym kręgu, a źródła podają, że sojusznicy i doradcy Trumpa próbują go przestrzec przed tym pomysłem, argumentując, że pani Haley nie pasuje do jego bazy MAGA.

Greg Graziosi26 grudnia 2023 03:00

1703556008

„Niech zgniją w piekle”. Jeszcze raz Wesołych Świąt!”

Świąteczne przesłania Donalda Trumpa zawierały wezwanie do jego politycznych rywali i oskarżonych o przestępstwa, aby „zgnili w piekle”.

Opublikował ten post w Truth Social w Boże Narodzenie.

„Wesołych Świąt dla wszystkich, łącznie z jedyną nadzieją nieuczciwego Joe Bidena, obłąkanego Jacka Smitha i wymykającego się spod kontroli szaleńca, który właśnie zatrudnił zewnętrznych prawników, prosto z bagien (bezprecedensowy!), aby pomogli mu w kiepsko przeprowadzonym polowaniu na czarownice przeciwko Trumpowi.” „. I „MAGA”. Są też światowi przywódcy, zarówno dobrzy, jak i źli, ale żaden z nich nie jest tak zły i „chory” jak bandyci w naszym kraju, którzy ze swoimi otwartymi granicami, inflacją, kapitulacją Afganistanu, nowym zielonym oszustwem, wysokimi podatkami i chaosem. Niezależność energetyczna, przebudzenie wojska, Rosja/Ukraina, Izrael/Iran, szał na samochody elektryczne i wiele innych rzeczy chcą zniszczyć niegdyś wielkie USA. Mogą zgnić w piekle. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Greg Graziosi26 grudnia 2023 02:00