Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Trump News dzisiaj: Ivanka dystansuje się od problemów prawnych rodziny, gdy Hope Hicks spotyka się z prokuratorami na Manhattanie

Trump News dzisiaj: Ivanka dystansuje się od problemów prawnych rodziny, gdy Hope Hicks spotyka się z prokuratorami na Manhattanie

Donald Trump obiecał pozostać w wyścigu w 2024 roku, jeśli zostaną mu postawione zarzuty karne

Ivanka Trump, najstarsza córka Donalda Trumpa, poprosiła o opóźnienie w złożeniu pozwu przeciwko niej, jej braciom, jej ojcu i rodzinnej firmie zajmującej się nieruchomościami za oszustwo o wartości 250 milionów dolarów.

Jej prawnicy twierdzą, że skarga o oszustwo złożona w zeszłym roku „nie zawiera ani jednego zarzutu, że pani Trump bezpośrednio lub pośrednio stworzyła, przygotowała, skontrolowała lub uwierzytelniła którekolwiek ze sprawozdań finansowych jej ojca”.

Dodali, że „za te zadania odpowiedzialne były inne osoby”.

W wiadomościach o innych sprawach sądowych Trumpa okazało się, że była pomocniczka Hope Hicks spotkała się z prokuratorami z Manhattanu badającymi domniemane płatności pieniężne byłego prezydenta dla gwiazdy filmów dla dorosłych Stormy Daniels.

Była dyrektor ds. komunikacji Białego Domu odwiedziła w poniedziałek biuro Alvina Bragga na Manhattanie ze swoim prawnikiem. Pojawia się, gdy prokuratorzy rozpoczynają długotrwałe śledztwo w sprawie płatności na rzecz Danielsa przed wyborami prezydenckimi w 2016 roku.

W międzyczasie Trump chwali gospodarza Fox News, Tuckera Carlsona, za wyemitowanie materiału filmowego z zamieszek na Kapitolu z 6 stycznia, które fałszywie przedstawia jako pokojowy proces. Wezwał do postawienia w stan oskarżenia Komisji Specjalnej Izby Reprezentantów, która badała atak na Kongres.

1678229143

Obrona Foxa przed zniesławieniem jest sprzeczna z głównymi wrogami GOP

Fox News jest na nieprawdopodobnym kursie kolizyjnym z dwoma czołowymi pretendentami do republikańskiej nominacji na prezydenta w sprawie praw dziennikarzy.

Były prezydent Donald Trump i gubernator Florydy Ron DeSantis, obaj ulubieńcy wielu widzów Fox News, wezwali sąd do ponownego rozważenia standardu, który jest uważany za fundamentalną kwestię w amerykańskim prawie dotyczącym zniesławienia.

Olivera O’Connella7 marca 2023 22:45

1678226443

Trump obiecuje „zemścić się” i pozostanie w wyścigu w 2024 roku, jeśli zostaną mu postawione zarzuty karne

„Jasne, nawet nie rozważałbym wyjazdu” – powiedział były prezydent dziennikarzom przed swoim przemówieniem na dorocznej Konferencji Konserwatywnej Akcji Politycznej, spekulując, że bycie celem aktu oskarżenia może „podnieść” wyniki sondaży.

Podczas swoich przemówień Trump poprzysiągł zemstę Demokratom, mediom, a nawet Republikanom, którzy mu się sprzeciwiali.

Johna Bowdena I Josh Marcus raport.

Olivera O’Connella7 marca 2023 22:00

1678224643

6 stycznia, uczestnicy zamieszek uciekają po zdjęciu monitorów z kostek

FBI poszukuje dwóch podejrzanych o udział w zamieszkach na Kapitolu po ich zniknięciu.

Kobieta z Florydy zaginęła, zanim mogła stanąć przed sądem w poniedziałek po tym, jak została oskarżona w związku z jej działaniami podczas powstania w Waszyngtonie 6 stycznia 2021 r., Kiedy zwolennicy byłego prezydenta Donalda Trumpa brutalnie próbowali zablokować Kongres przed ratyfikacją prezydenta Joe Bidena. Biden wygrywa wybory w 2020 roku.

W zeszłym tygodniu sędzia federalny w Waszyngtonie wydał nakaz aresztowania Josepha Hutchinsona III i Olivii Bullock po tym, jak ujawniono, że manipulowali oni lub usunęli monitory na kostkach używane do ich śledzenia, zgodnie z Associated Press.

Gustaw Killander On ma tę historię.

Olivera O’Connella7 marca 2023 21:30

1678222843

Ivanka Trump rzuca swoich braci i ojca pod autobus w procesie o oszustwo w Nowym Jorku

Andrzej Feinberg To ilustruje najnowszy zwrot w dramacie prawnym rodziny.

Olivera O’Connella7 marca 2023 21:00

1678221043

Weteran skazany za utrudnianie zamieszek na Kapitolu

Żołnierz-weteran oskarżony o poinformowanie tajnego agenta FBI o planie „wykorzenienia” ludności żydowskiej w kraju został we wtorek uznany za winnego szturmu na Kapitol USA, aby uniemożliwić Kongresowi poświadczenie zwycięstwa prezydenta Joe Bidena w wyborach w 2020 roku.

Olivera O’Connella7 marca 2023 20:30

1678219243

Głosy: dlaczego Kevin McCarthy naprawdę dał Tuckerowi Carlsonowi filmy z 6 stycznia

Ruch konserwatywny i prawicowe media nigdy nie ufały Kevinowi McCarthy’emu. Często postrzegają go jako kameleona pozbawionego prawdziwej ideologii, który zmienił się wraz ze swoją partią. W rzeczywistości w zeszłym roku Carlson powiedział prywatnie, że McCarthy „brzmi jak współpracownik MSNBC” i nazywałem go „marionetką Partii Demokratycznej” po tym, jak The New York Times ujawnił nagrania jego rozmów z kierownictwem House GOP po zamieszkach 6 stycznia.

Olivera O’Connella7 marca 2023 o godzinie 20:00

1678217443

Obejrzyj: Pięć najbardziej niezwykłych pass z CPAC 2023

Pięć najbardziej niezwykłych pass z CPAC 2023

Krytyka administracji prezydenta Joe Bidena, chińskiego balonu inwigilacyjnego, ataki na transpłciowych Amerykanów i „przebudzenia” były powracającymi tematami tegorocznej Konferencji Konserwatywnej Akcji Politycznej (CPAC), czterodniowego spotkania prawicowych aktywistów i republikańskich urzędników z całego świata. świat. My. Wśród prelegentów znaleźli się zaprzeczająca wyborom Carrie Lake i kandydatka na prezydenta Nikki Haley, a były prezydent Donald Trump wygłosił przemówienie programowe w sobotę wieczorem. Oto niektóre z najbardziej niezwykłych i oczywistych kwestii z konferencji. Zarejestruj się tutaj, aby otrzymywać powiadomienia e-mail o najświeższych wiadomościach

Olivera O’Connella7 marca 2023 19:30

1678215643

GŁOSY: Piosenka Trumpa z 6 stycznia jest tak zła, jak można się spodziewać… jest też niebezpieczna

w piątek o północy, Donalda Trumpa Wypuść nową piosenkę z J6 Prison Choir. Nie, to nie jest tytuł Onion. Właśnie to się stało. kto potrzebuje SNL Kiedy mamy rzeczywistość?

Według pisarza Forbesa, Zaca Iversona, Trump we współpracy z byłym urzędnikiem administracji Trumpa Kashem Patelem i byłym prezenterem Fox News, Edem Henrym, połączył siły z rebeliantami z 6 stycznia oczekującymi na proces w więzieniu w Waszyngtonie.

Zaoszczędzę ci czas. Piosenka jest tak zła, jak można się było spodziewać.

1678213843

Trump używa taśm Tuckera Carlsona, by wezwać do uwolnienia więźniów z 6 stycznia

Krytycy skrytykowali decyzję przewodniczącego Izby Reprezentantów Kevina McCarthy’ego o udostępnieniu prawie 40 000 godzin nagrań z monitoringu z ataku na Kapitol.

Przywódca większości w Senacie Chuck Schumer, nowojorski demokrata, powiedział we wtorek, że poniedziałkowa audycja Carlsona była „jedną z najbardziej haniebnych godzin telewizji”.

Olivera O’Connella7 marca 2023 18:30

1678212046

Apologeci Trumpa twierdzą, że przemówienie CPAC zostało zagłuszone po tym, jak zostało szeroko wyśmiane

Donald Trump przyjął ekstrawagancką obronę w poniedziałek rano, gdy był zdenerwowany relacją ze swojego przemówienia na Konferencji Konserwatywnej Akcji Politycznej (CPAC) w Waszyngtonie w weekend.

Twierdził, że sala była przepełniona. Rzeczywistość była trochę inna…

Olivera O’Connella7 marca 2023 18:00