Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

To pierwszy telewizor OLED firmy JVC! Jest HDMI 2.1, premiera odbędzie się w listopadzie! Tania konkurencja od gigantów?

JVC ogłosiło, że w listopadzie wprowadzi na rynek pierwsze telewizory z matrycami OLED! Oczekuje się, że najnowsza seria VO9100 trafi na rynki europejskie. Jej przedstawiciele otrzymali porty HDMI 2.1 z obsługą sygnałów 4K120Hz! Czy ceny nowych produktów zostały już ustalone?

JVC ogłasza pierwsze w swojej historii telewizory OLED. Mają HDMI 2.1! Ile to będzie kosztować?

Pierwsza seria telewizorów Wy wszyscy W historii marki JVC mam imię VO9100. W sklepach po raz pierwszy pojawią się warianty z ekranami 55 i 65 Kali. Zapowiedziano, że pojawi się w listopadzie 2021 roku w niektórych krajach europejskich. Czy jest też w Polsce? Tego jeszcze nie wiemy, ale potwierdzono, że nie będzie więcej w Wielkiej Brytanii, Francji i Skandynawii. Nie wiemy też, za ile trzeba będzie zapłacić.

Telewizor OLED JVC VO9100; Zdjęcie: JVC

Jeśli chodzi o specyfikacje, to przede wszystkim są to podstawowe modele JVC wyposażone w panele z organicznymi diodami LED. Tablice są precyzyjnie dopasowane 4Kczęstotliwość odświeżania 120 Hz Rozbudowana obsługa HDR: HLG, HDR10 i Dolby Vision. Producent wziął również pod uwagę obecność portów HDMI 2.1 Z obsługą sygnału 4K120 Hz Z nowej generacji konsol i kart graficznych. Za ich obecnością idzie również wsparcie technologiczne ALLM i eARC.

Oprócz modeli VO9100 przewyższa swoją obsługę Dolby Atmos. Działają pod kontrolą statutu Smart TV Oparte na linux. Wśród aplikacji, które zostały już potwierdzone i będą dostępne: Amazon Prime Video, Amazon Music, Netflix, Red Bull TV, Twitch i YouTube. Nie ma pewności, jak będzie wyglądało wsparcie dla innych usług.

Telewizor OLED JVC VO9100; Zdjęcie: JVC

magicLinks_2_1

Źródło: https://www.flatpanelshd.com/news.php?


Przeczytaj więcej o produktach JVC:

(1992)

1
3
głosy

Ocena artykułu