Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Thriller wciągnął pod 3 tytuły, które ukrywają prawdę na antenie

Thriller wciągnął pod 3 tytuły, które ukrywają prawdę na antenie

Zły film to zły film, bez względu na to, jak chcesz go nazwać, więc nie było ucieczki przed faktem, że rok 2019 jest przeciwko zegarowi To była katastrofa, niezależnie od dwóch pozostałych tytułów, które posiadałem w różnych momentach.

Scenarzysta i reżyser Mark Polish jest również znany z thrillerów z fabułą zamek Lub Przenosić W zależności od tego, gdzie jesteś lub kiedy o tym słyszałeś, ale wspólnym mianownikiem jest to, że nikomu się to nie podoba, przynajmniej jeśli weźmiemy pod uwagę 25-procentową aprobatę publiczności na Rotten Tomatoes i średnią 2,5/10 na IMDb według wartości nominalnej.

Zdjęcie za pośrednictwem Gravitas Ventures

Utarta historia podąża za byłą agentką CIA, która postanawia przeprowadzić własne śledztwo w sprawie niebezpiecznego wypadku z udziałem jej męża podczas własnej misji, ale oczywiście w grę wchodzi tuszowanie, które osiąga najwyższy poziom. rządu, co zaowocowało opowieścią o „wyścigu z czasem w celu odkrycia prawdy”, którą powtarzano tysiące razy.

Pomimo jego niechcianej reputacji za podsysanie co najmniej trzech różnych tytułów, Zegar vs/head lock/transformacja Odrzucił swoją postawę na bok, aby podbić szeregi strumienia. dla każdego FlixPatrolJednak ten szalenie powtarzalny i nieciekawy film złamał globalną listę obserwacyjną Paramount Plus, prawdopodobnie dlatego, że wszystko, co choć trochę przypomina pełną akcji przygodę, nieuchronnie zyska drugi oddech na żądanie.

Wiele tytułów rzadko jest dobrym znakiem i po raz kolejny okazało się to prawdą, pomimo ich raczkującej popularności.

READ  Intencja reżysera (2021) Kim Min Geun